Előadó: | Sárosi Katalin |
---|---|
Album: | Száguldó időgép |
Megjelenés: | 1964 |
Hossz: | 0:00 |
Szövegírók: |
Kalmár Tibor |
Dobos Attila |
|
Kiadó: | Qualiton |
Stílus: | táncdal |
Címkék: | Keressük! |
Száguldó időgép az életünk:
Szédítő sebességgel száll!
Épphogycsak elindult a gép velünk,
És máris megáll céljánál...
Egy perc, egy év,
Ma nyár volt még,
Holnap ősz az új útitárs!
Most kell még körülnézni jó korán.
Útközben nyitott szemmel élj!
Az lesz csak tiéd, mit az út során
Szívedben lefényképeztél.
Egy dal, egy táj,
Egy arc, egy bál,
Ami szép emlék, veled él!
Száguldó időgépünk száll, csak száll,
Szárnyán a magány búsul még.
Miért nem hívsz magad mellé végre már?
Egyetlen szavad várom rég!
Száguldó időgépünk száll, csak száll,
Szárnyán a magány búsul még.
Miért nem hívsz magad mellé végre már?
Egyetlen szavad várom rég!
Elrendelt sorsom te lettél,
Mikor még meg sem születtél!
Ava Max „Wet, Hot American Dream” című új dalával kerekedik fel a toplistákat ostromló útjára. Az énekesnő hozza az eddigi formáját és idomait mind a videóklip, mind hamisítatlan addiktív dance pop hangzását illetően. Mint sok más izgalmas újdonság, ez a single is felkerül augusztus 22-én érkező, harmadik stúdiólemezére, mely a fordított pszichológia elvén ’Don’t Click Play’ címre keresztelt a sztár.
Ava Max a 2000-es évek dance forradalmát idézi meg és új zenéjében megragadja a nyár kvintesszenciáját, amikor nem kell több a boldogsághoz a súlytalan lebegésnél a gumimatracunkon, jól megérdemelt koktélunk társaságában - és esetleg még máséban. A dal flörtölős hangvétele ugyanis kétségtelenül a szerelmeseknek, a nyári kalandra vágyóknak kedvez.
A forró szezon végén érkező LP-t olyan önbizalomról és kitartásról szóló előfutárok színesítik továbbá, mint a himnikus „Lovin’ Myself” vagy a „Lost Your Faith”. Mindez Ava nehéz időszakát öleli fel és karolja át teljes odaadással.
Fotó: Ava Max