Előadó: | Kalapács |
---|---|
Album: | Mítosz |
Megjelenés: | 2008 |
Hossz: | 3:56 |
Szövegírók: |
Kalapács József Beloberk István Sárközi Lajos Weisz László |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Hammer Records |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Amikor a tiszta ég vigyázta a földet
Amikor hatalmas volt a nép, végtelen a táj
Amikor a gyermeki kéz is íjat feszített
Amikor elindult hét vezér visszakérni ősi jogát
A nagy király örökét
Vérüket adva szent esküért
Refr.
Ne legyen sírhelye ez a föld a hitszegőnek
A lelkét tagadja meg az ég, ha áruló
Amikor a törzsek készen álltak az útra
Amikor elérkezett az idő, egy legyen a vezér
Amikor az erdők kétfelé megnyíltak
Amikor eggyé forrt a vér, visszavenni ősi jussát
A nagy király örökét
Az ég és a föld hallja az esküvést
Refr.
Nem tépi szét
Van erőm
Összeköt a vér
Az eskü még ma is él
Refr.
Becky Hill kétségtelenül az Egyesült Királyság egyik legkiemelkedőbb tehetsége, aki két BRIT-awardot, tizennyolc Top 40-es kislemezt és több milliárd streamet tudhat magáénak eddig. Élő show-jai során pedig már itthon is bizonyította hihetetlen énekesi képességeit és magával ragadó színpadi jelenlétét.
A pop-díva ezúttal a hazai nyárzáró fesztiválra, a Coca-Cola SZIN-re készül, valami egyedi produkcióval.
Nagy a titkolózás Becky Hill nyári, szegedi fellépése kapcsán
A brit popsztár augusztusban a Reading és a Leeds fesztiválok sztárjaként is fellép, a hazai közönség örömére pedig augusztus 27-én, a SZIN nyitónapján érkezik a Tisza-parti fesztiválra, állítólag egy egyedi produkcióval.
Becky elmondása szerint tavaly, pont a budapesti koncertjén „szeretett vissza” a koncertezésbe
„Egy ideje kiábrándultam már a koncertekből és a fesztiválokból. Egyszerűen nem olyan érzés már, mint régen. De most, nektek köszönhetően újra beleszerettem, mert ez most pontosan olyan érzés, mint régen”
– mondta az énekesnő a 2024-es szigetes koncert közönségének. Az tehát biztos, hogy az angol sztárénekesnő újra nagy lendülettel koncertezik, amit a hazai közönség Szegeden is élvezhet majd. A hírek szerint azonban a Coca-Cola SZIN Becky Hill rajongói még egy extrát is kapnak. „Azt kértük az énekesnő menedzsmentjétől, hogy valami plusz attrakcióval is készüljenek” – mesélték a SZIN szervezői. „Voltak ötleteink is, amit örömmel meghallgattak, de a végső megoldással majd ők állnak elő, mondták” – tették hozzá.
A rajongóknak tehát mindenképpen érdemes 100 nap múlva Szegeden a Nagyszínpad elé állni. És akinek még nincs jegye a SZIN-re, az május 18-án tapadjon a fesztivál weboldalára, mert az első 100, akár bérlet vagy napijegy vásárló most azon túl, hogy ajándékkupont is kap, közülük két szerencsés egy személyes találkozót is nyer a szerdai nap headliner előadójával, Becky Hill-el.
Fotók: SZIN