


| Előadó: | Bereczki Zoltán & Szinetár Dóra |
|---|---|
| Album: | Musical duett box |
| Megjelenés: | 2008 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Galambos Attila Michael Kunze Presgurvic Gerard Maurice Henri |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | EMI Zenei Kft. |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Szívből szeretni híven ! Nincs szebb égni e tűzben!
És együtt repülni fel, hogy lelkünk kevésbé féljen!
Szívből szeretni annyi, érte mindent föladni !
És szállni, fent sólyom szárnyon szállni, áldást találni!
Égig emeld a szíved ! Száguldj, szerelmünk hirdesd!
És így nyer értelmet végleg álom, boldoság, élet!
Szívből szeretni híven ! Nincs szebb, égni e tűzben !
És együtt repülni fel, hogy lelkünk kevésbé féljen!
Szívből szeretni mámor, elvész közel s a távol!
És érezd, a szíved lángol, eltűnt a múlt a mából.
Szívből szeretni annyi (szetni szívből), érte mindent föladni
(szállni, csak szállni)! És szállni fent sólyom szárnyon szállni,
áldást találni ( áldást találni )!
Szívből szeretni híven (szívből szeretni)! Nincs szebb, égni e tűzben (égjünk e tűzben)! És együtt repülni fel, hogy lelkünk kevésbé féljen! Szerelem



Megújult fényshow-val, koncertekkel, kiállításokkal, karácsonyi gasztronómiai kínálattal és kézműves termékekkel várja a látogatókat november 28. és december 23. között az Advent Győrben programsorozat.
A programsorozat ideje alatt a Dunakapu téren, a Széchenyi téren és a Baross úton a család minden tagja válogathat a programok, a gasztronómiai kínálat és a kézműves termékek között.
Felállítják az óriáskereket és a jégpályát, működni fog a kisvonat és a körhinta.
Az Adventi Manóséta elnevezésű programon a város adventi kismanójával, Mézeskaláccsal lehet majd felfedező játékon részt venni.
Vasárnaponként a Széchenyi téren győri kórusok műsorával és egyházi köszöntőkkel meggyújtják az adventi gyertyát.
A korábbról ismert fényshow pedig idén egyedi látványvilággal várja a látogatókat mindennap.
A programsorozatban fellépő előadók
Mások mellett Mihályi Réka, Gallusz Niki, Füredi Niki, Solti Ádám, a FiveLive Acapella, Nagy Balázs, Kiss Tünde, Sasvári Sándor és Léna, Varga Miklós, Peller Anna, a Boridalok Trió, Békefi Viki és Feng Ya Ou, valamint Boggie és Antal Gábor is színpadra lép.
Az Esterházy-palotában Mézes élet címmel tárlatvezetéseket tartanak
Itt a mézeskalács múltjával is megismerkedhetnek a látogatók egyebek mellett egy befolyásos győri dinasztia, a Zechmeisterek mézeskalácsos vállalkozásán keresztül.
Az adventi időszakban előadásokkal várja a látogatókat a Győri Balett, a Győri Nemzeti Színház, a Győri Filharmonikus Zenekar és a Vaskakas Bábszínház is.
A Xantus János Állatkertben a Zoo Győr Wildlight Park várja a látogatókat, ami a térség első állatkert tematikájú fényparkja.
A Pici Nagyszínpadon ígéretes, fiatal tehetségek lépnek fel
Az idei év egyik újdonsága a Liszt Ferenc Zeneiskola, a Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, valamint a Győr Projekt Kft. közös eseménye, a Pici Nagyszínpad, ahol a legígéretesebb tehetségek minikoncerteken mutatkozhatnak be.
A vendéglátóhelyek összefogásával ezúttal is is adventi melegedő- és frisstőpontokat alakítanak ki.
Fotók: illusztráció/AI/Freepik