


| Előadó: | Soffi |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Erdélyi Frigyes Pete Zsófia |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Five – Four – Three – Two – One too many times.
I’ve picked up your pieces from where you lie.
You say these are only baby toys.
I say its a really deadly poison
You play with your life.
You play with your li-i-ife.
You play with your life.
You got what you came for now GO!
Go while you can!
Feed your addiction!
I don’t give a damn!
How many times you promised that you’ll never.
How many times yeah well, yeah well whatever!
You had a chance now I don’t want to know.
When its up – up and away you go.
You play with your life.
You play with your li-i-ife.
You play with your life.
You got what you came for now GO!
Go while you can!
Feed your addiction!
I don’t give a damn!
Boy pretty boy pretty don’t you look sincere.
When you tell me what I want to hear.
Yes you know I really wanted you.
But just cuz I believe it doesn’t make it true.
You play with your life.
You play with your li-i-ife.
You play with your life.
You got what you came for now GO!
Go while you can!
Feed your addiction!
I don’t give a damn!



A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron.
A fesztivál bejelentette első fellépőit
Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között.
2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál
A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról.
A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.
Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.
A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli
A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el.
A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak
Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.
Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.
Fotók: Boglart