


| Előadó: | Rith |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Horváth András |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Reggel a pályán volt a szentmise,
Onnan nem hiányzott senki se,
Aztán fogta mindenki a cuccát,
És összepakoltak egy helyre az utcák.
Refrén:
A pályán tartjuk a Bőség Napját,
Reméljük mindenki, jól érzi magát,
Hisszük összefogással lesz még jövő,
Hát fogjunk össze! HAJRÁ BŐ!
Aztán elindult az akadályverseny,
Közben a séfek főztek lelkesen,
A tűz égett a bográcsok alatt,
És tudjuk, hogy nem főztek halat.
Refrén
Aztán megérkeztek a fáradt csapatok,
És finom gulyással folytatták a napot,
De pihenni sokáig nem volt idő,
Mert már húztuk a focicipőt.
Refrén
Már sötét volt és feljött a Hold,
Jött egy zenekar és bemutatkozott,
A tábortűz mellet szólt a zene,
Reméljük mindenki megbékélt vele.
Refrén



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala