Így érnek véget hát a nagy szerelmek
Egy mondat volt csupán, és ő mégis elment
A hideg ráz, s jeges érzés fut végig testemen
Mikor arra gondolok, hogy menni engedtem
Néztem két szemét ahogy telik meg könnyel
Néztem alakját, ahogy a székből felkel
Néztem és két érzelem kavargott bennem
A harag s büszkeség harcol a szerelem ellen
Ó, hogy gyűlölöm magam
Ezen az őrült éjszakán
Szeretlek téged
Jöjj vissza hozzám
Refr.:
Mert az nem lehet, hogy végleg elmentél
A mi szerelmünk sokkal több ennél
A sok hosszú év, amit együtt éltünk át
Bennünk hagyta már, örökre a nyomát
Érzem két karod, mely olyan forrón ölelt át
Nem tépheti le rólam soha soha semmi már
Bocsáss meg kérlek, ne tépd szét a szívemet
Egy őrült pillanat, hidd el mindenről az tehet
Ó, hogy gyűlölöm magam
Ezen az őrült éjszakán
Szeretlek téged
Jöjj vissza hozzám
Refr.
A közkedvelt Gen Z előadó és szerző, Moriones felfedi újabb dalát, mely egyben negyedik stúdiólemezének címadója és a produkció idei leglátványosabb koncertjének fantázianeve is.
A futball-világban is ismert, spanyol eredetű szó, a „remontada” az újjászületést, a sorsfordító győzelmet jelenti; Moriones számára még többet, hisz egy igazán személyes történet inspirálta. És hogy mi volt ez az esemény? Az a szövegvideóval megtámogatott szerzemény lejátszásakor kiderül.
Július 9-én izgalmas új irányt tűzött ki az újhullámos sztár, Moriones „rum” című, nyári slágerével, és ismét megbizonyosodhattunk arról, hogy nem nyúlt mellé a zenész, a rajongók továbbra is nagy szeretettel fogadják őt. A friss track jelenleg is a YouTube toplistájának egyikében szerepel tavalyi nagydobásával, az „EZ AZ ÁRA”-val együtt.
Moriones nem húzza tovább az idegszálainkat, most egy jelentőségteljes zenét oszt meg. Ebben eggyé olvad a nyár felhőtlen hangulata és az éjjeli sötétben olykor felerősödő melankólia is.
„Igazából a „remontada” az eddigi dalaim közül az egyik legtöbb érzelmemet hordozza, amitől kicsit tartottam is, de szükségem volt kiadni magamból. Az életünk alapját a szeretetnek kell adnia, amiért valóban hálásak lehetünk – és ami képes újra meg újra felemelni és újjászületni bennünk.
A mély pillanatokból kell erőt merítenünk. Néha ezek a pillanatok úgy kapcsolódnak össze, hogy egyszerre érezzük bennük a múltat, a jelent, sőt, még a jövőt is”
– mondta el Moriones, aki szerint az élet kvintesszenciája abban rejlik, hogy minél több érzelmet tapasztaljunk, akár negatívat is.
Ez az egész attitűd és hangulat leköveti az előadó budapesti nagykoncertjét, melynek az eddigi teltházas bulik után ismét az Akvárium Klub szolgál helyszínéül októberben.
Fotók: Moriones