


| Előadó: | Vikidál Gyula |
|---|---|
| Album: | Vikidál Gyula |
| Megjelenés: | 1985 |
| Hossz: | 0:00 |
| Szövegírók: |
Miklós Tibor Tim Rice |
|
Andrew Lloyd Webber |
|
| Kiadó: | Hungaroton-Start |
| Stílus: | Musical |
| Címkék: | feldolgozás [+] |

Egy ember jött, álmomban házamhoz,
egy Gallileai.
Oly éles, tiszta fürkésző szemű,
különös ember volt.
Én kértem mondja el sorsát,
a dolgok kezdetét.
A kérdésemre egy szót sem válaszolt,
mintha nem hallaná.
És jött egy bősz, vad tömeg,
sok ütni kész ököl.
Ádáz és durva nép
és megrohanták mind, s itt megszakadt a kép.
És jöttek ezrek és ezrek,
már őt siratták.
És körbejárt a bűnös neve is.
Az én nevem mondták.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi