Előadó: | ShakuEcho |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Szörfözök a neten, vagy a wapon,
szavazok emeltdíjas alapon.
Küldj egy sms-t te!
Azt lesem reggel, lesem este,
vagy jól jönne még egy ímél,
ami pszichoszomatikusan kímél.
Van tengernyi okom,
hogy legyen egy saját blogom,
amit a cseten ecsetelek,
hogy mennyire remek,
a szájtomon nincsenek
animált szpemek.
Ha a nickemre klikkelsz,
megismersz.
És vess be minden bájt,
csatolj magadról egy jépeg fájlt,
és mehet a szex, amíg tölt az adapter!
Bocs, nekem elég volt tíz karakter!
Egyszer hopp, másszor laptop,
de az egérrel unom az elôjátékot!
Legközelebb majd gyorsabban mégy el,
Most szakítunk az alt F4-gyel!
Idén tizedik szezonjával jelentkezett a balatoni nyár megkerülhetetlen célpontja, a siófoki Plázs, amely most hétvégén búcsúzik az idei nyártól. A jubileumi szezon minden eddiginél erősebb programokat kínált, melynek
méltó megkoronázása a szeptember 5-i nyárzáró hétvége. Pénteken az előregisztrációval ingyenes Nyárzáró Fergeteg Party indítja a finálét, másnap pedig a Nagyszínpadot Beton.Hofi és Co Lee veszik be, míg az Arénában a Metzker & Friends utolsó felvonása teszi fel a koronát az idei partisorozatra.
Pünkösdtől az iskolakezdésig vízparti partiéjszakák, csillagfényes koncertek, a hazai zenei élet legnagyobb nevei és partiarcai töltötték meg hétről-hétre a siófoki Plázst.
A jubileumi szezon minden eddiginél nagyobb siker volt
A több mint 60 programban ott volt, Rúzsa Magditól indulva Majka, Ákos, a Halott Pénz, a Carson Coma, DESH, Pogány Induló, Krúbi, Dzsúdló, de fellépett Korda György és Balázs Klári, az Edda, és a Neoton is. A minőségi szórakozás támogatójaként pedig csatlakozott a Plázshoz a ONE Magyarország is.
A nyárzáró hétvége, stílusosan, a Nyárzáró Fergeteg Partyval indul, amelynek házigazdája Dj Dominique lesz, de nagykoncertet ad a TNT, és Krisz Rudi is fellép majd. A pénteki program előzetes regisztrációval ingyenes.
Szeptember 6-án szombaton a nagyszínpadon a sorra telt házas koncerteket hozó, a hazai popkultúra elmúlt 5 évének egyik legmeghatározóbb karaktere, Beton.Hofi lép fel, akihez a szuggesztív előadásmódjával kiemelkedő, rendkívül produktív rapper és szövegíró, Co Lee is csatlakozik. A Plázs kedvenc partysorozata, a Metzker & Friends is búcsúzik az idei nyártól, az Arénában Metzker Viktória, Koósz Milán és KKevin zárják a Plázs 10. szezonját.
Fotók: Plázs