dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Széles Izabella: Senki más

Széles Izabella - Senki más

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Széles Izabella
Album: Keressük!
Szövegírók: Szabó Ágnes
Zeneszerzők: Nemeth George Tibor
Bostrom Fredrik Hakan
Lindman Johan Alfred
Kiadó: Keressük!
Stílus: Pop
Címkék: feldolgozás [+]
Megtekintve: Ma 1, összesen 21042 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Senki más

Tavon úszó jég, a szerelem,
Tűnhet könnyűnek egy messzi hegyen,
Jobb ha léptem halk és óvatos még,
Mintha újra csak belehullnék.

Hány valakit nyelt el a mély,
S hány percet ami nélküled élt,
Itt semmit sem ér!

Benned megtaláltam mindent,
Amit Te is csak bennem látsz!
Tudd hogy senki más nem ér hozzám el,
Így már nem veszítesz el,
Nem veszítlek el!

Puha könnyű kéz a takaró,
Ami minket rejt, várj csak egy szó:
Ettől olvad fel egy befagyott tó,
Nincs több, mert csak ez olyan jó.

Hány kavicsot hord el a szél,
S hány esküt dobsz, mit újra ígérsz,
Míg oda nem érsz.

Benned megtaláltam mindent,
Amit te is csak bennem látsz!
Most már senki más nem ér hozzám el,
Így már nem veszítesz el,
És én nem veszítlek el!

Ami volt, ami vár, ami jó, ami jár,
Csak Tőled elég legyen még!
Ilyen nap, ilyen év,
Ilyen hajnal és éj,
Sosem perzselt még!

Benned megtaláltam mindent,
Amit Te is csak bennem látsz!
Most már senki más nem ér hozzám el,
Így már nem veszítesz el!

Benned megtaláltam mindent,
Amit Te is csak bennem látsz!
(Ugye látsz!)
Most már senki más nem ér hozzám el,
Így már nem veszítesz el!
Nem veszítlek el!
(Nem veszítlek el.)

Nem veszítlek el! (Úúúú..)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Újraalakulása óta először lép fel a Kispál és a Borz a Művészetek Völgyében

A legendás zenekar mellett velünk lesz Geszti és a Budapest Bár is. Januárban sem alszik az ország legnagyobb összművészeti fesztiválja. 





A jelenleg hófödte Kapolcs, Taliándörögd, Vigántpetend hármas július 24. és augusztus 2. között nyári pezsgéssel és a legjobb magyar előadókkal vár mindenkit.


2026 épp csak elindult, de máris elhozta magával minden Völgy rajongó számára az év első izgalmait. Jubileumi kiadással tér vissza idén a Művészetek Völgye, 35. alkalommal ismerhetik meg a látogatók a magyar kultúra legszélesebb, legszínesebb kínálatát a Balaton-felvidék festői részén. 


A táj nemcsak természeti, hanem történelmi szépségeket is tartogat, ami az idei évben újra a fesztiválozók mindennapjainak részévé válik.




A jubileumi kiadás alkalmával ismét bekapcsolódik a vérkeringésbe egy legendás helyszín, a Klastrom. 


A most meghosszabbított jelentkezési határidővel még minden alkotókedvű embernek van ideje beadni a Fényártban a Klastrom - Fényfestészeti pályázatra a munkáját. Többeknek megadatik a lehetőség, hogy a fesztivál ideje alatt életre keltsék ezt a történelmi helyszínt, ahol például 


Vecsei H. Miklós, Takács Dorina (Дeva) és Balla Gergely (Platon Karataev) romtemplomokhoz készített vetített előadása, a Hortus Conclusus is elkápráztatja majd a közönséget.


A Völgy a legismertebb könnyűzenei előadók otthona is


Az eddig bejelentett nyolc fellépőn túl biztosan Zár majd az égbolt Kapolcson, felcsendül a Húsrágó Hídverő, hiszen az ország egyik legismertebb alternatív zenekara a Kispál és a Borz újjáalakulása óta először érkezik a fesztiválra. 




A tavaly óriási sikerű koncertet adó Geszti idén is megtáncoltat mindenkit, de a rendszeresen sztárparádéval utazó Budapest Bár is garantáltan magával hozza a jóhangulatot.


A nyár legemlékezetesebb 10 napjában nemcsak zenével, hanem képzőművészettel, tánccal, újcirkusszal, irodalommal is feltöltekezhet a Völgy közössége, ahogy a színházi produkciók is minőségi szórakozást ígérnek. 


Az ígéretre garancia is a társulatok neve, hiszen előadást hoz a folyamatosan teltházak előtt játszó Orlai Produkció, az ország talán legfiatalabb társulata, a Színház- és Filmművészeti Egyetem frissen végzett hallgatóiból álló SICC Production, valamint a Delta Produkció is.




A friss neveken túl természetesen ott lesz a már korábban a fesztivál plakátjára felkerültek is


az Elefánt, az Esti Kornél, Co Lee, Dzsúdló, Beton Hofi., a KFT, Zorán és Koncz Zsuzsa is. A jubileumi fesztiválra készülő Völgy Szimfonik 35. a hazai zenei élet legismertebb neveivel, a Duda Éva Társulat best of műsorával, míg a Feledi Project Kulka Jánossal közösen a Cseresznyéskerttel lép majd a közönség elé.


Rengeteg program várja a Művészetek Völgye látogatóit


A jubileumi év meglepetéseinek sora még közel sem ért véget, így érdemes éberen figyelni a fesztivál felületeit, illetve már most bebiztosítani a részvételt az ország legnagyobb összművészeti fesztiváljára. A jegyek elérhetőek a Művészetek Völgye honlapján.




A fesztivál önkénteseket toboroz


Ha valaki nemcsak kikapcsolódna, hanem hozzá is tenne a közösség építéséhez, annak a január második hetétől induló önkéntes jelentkezés a legjobb lehetősége erre, hogy a Völgy csapatához csatlakozzon.


 

Fotók: Művészetek Völgye

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás