dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Zorró és a fóti suttyók: Senki más

Zorró és a fóti suttyók - Senki más

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Zorró és a fóti suttyók
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 4855 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Senki más

Talán úszó jég a szerelem
Tűnhet könnyűnek egy messzi hegyen
Jobb, ha léptem halk és óvatos még
Mintha újra csak belehullnék

Hány valaki ment el rég
S hány percet ami nélküled élt
Itt semmit sem ért

Benned megtaláltam mindent
Amit te is csak bennem látsz
Tudd, hogy senki más nem ér hozzám el
Így már nem veszítesz el
Nem veszítlek el

Puha, könnyű kéz a takaró
Ami minket rejt
Bár csak egy szó
Ettől olvad fel egy befagyott tó
Nincs több, mert csak ez olyan jó
Hány kavicsot hord el a szél
S hány esküt dobsz, mit újraígérsz
Míg oda nem érsz

Benned megtaláltam mindent
Amit te is csak bennem látsz
Mostmár senki más nem ér hozzám el
Így már nem veszítesz el
És én nem veszítlek el

Ami volt, ami vár
Ami jó, ami jár
Csak ne legyen még ez elég
Ilyen nap ilyen éj
Ilyen hajnal és ég
Sosem perzselt még

Benned megtaláltam mindent
Amit te is csak bennem látsz
Mostmár senki más nem ér hozzám el
Így már nem veszítesz el
És én nem veszítlek el

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Campus Fesztivál - A Debreceni Egyetem campusai is ott vannak a nagyerdei fesztiválon

A Campus Fesztivál nevében hordozza az egyetemi jelenlétet, így természetes, hogy a Debreceni Egyetem campusai, karai, különböző szervezeti egységei ezúttal is jelen vannak Magyarország egyik legnagyobb könnyűzenei és kulturális rendezvényén.

 

2007-ben Debrecen adott otthont az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozójának (EFOTT), amelyet minden évben más-más városban rendeznek meg. Akkor született meg a gondolat, hogy Debrecenben a "vándorfesztivál" helyett szeretnének állandó nyári találkozót szervezni a hallgatóknak, s a várossal összefogva ebből az ötletből született meg 2018-ban a Campus Fesztivál, egyetemi háttérrel.


Az idén új helyszínként a sportdiagnosztikai, életmód- és terápiás központ (SET központ) is bekapcsolódik az egyetemi programkavalkádba, ahol szűrésekkel, tanácsadásokkal várják a fesztiválozókat.

 



A SET-ben a fesztiválozók maguk keverhetnek ki személyre szabott krémeket, megismerkedhetnek a legfontosabb önvizsgálati technikákkal, ultrahangos vizsgálaton megnézhetik érhálózatukat, ízületüket, de megismerhetik az idegentest eltávolítására szolgáló manővereket, elsajátíthatják az újraélesztési technikákat és a félautomata defibrillátor használatát.


A Nagyerdei Stadion szomszédságában 12 faházat állítottak fel, ahol a karok és a különböző szervezeti egységek mutatkoznak be látványos szórakoztató programokkal.



 

Az Egyetem tér elnevezésű helyszínen mindennap 16 órától látványos szórakoztató programokat kínálnak a fesztiválozóknak


A faházaknál pincér robot is szolgálatba áll, a jelentkezők próbára tehetik ügyességüket a "csavarbehúzó doboznál", kipróbálhatják az irodalmi Tindert, híres szerzők fotóit párosíthatják össze profilleírásukkal, az irodalmi RAPertoár elnevezésű játékban pedig jól ismert zenék dalszövegeiben kereshetnek versekre való utalásokat.


Fotók: Campus Fesztivál

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás