dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Cherokee: Cherokee

Cherokee - Cherokee

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Cherokee
Album: Keressük!
Szövegírók: Nádasdi István
Kéri Zoltán
Zeneszerzők: Nádasdi István
Kiadó: Keressük!
Stílus: Rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 5804 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Cherokee

Mesét mondok, hallgasd, álmomban megláttam őt,
Tágas préri gyermekét

Lován vágtat, komor arcán ott a büszkeség,
Szemében izzó szenvedély

Neki csak az maradt még mint remény,
Hogy magadban őrzöd szellemét

Szálljunk hát a széllel
Hiszen a Nap még velünk ébred-érted
És értem szól az ének
Figyelj rám
Lelked tűzben égjen,
Minden szavad tettel érjen véget
Élj úgy, mint egy vándor,
Szenvedélyes bátor indián.

Szeles puszták, erdők magányos vadásza ő,
Nem állja útját hegytető

Erős lelke tiszta, irigység nem érheti,
Nem érti, miért üldözik


előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Marics Peti titkos dokumentumokba lesett bele az Erkelben

Késve érkezett egy megbeszélésre Marics Peti az Erkel Színházba és már csak egy üres iroda várta, ahol egy, az asztalon hagyott „top secret” dokumentumba is beleolvasott.




 

Mintegy másfél órát késett egy megbeszélésről Marics Peti


Az előadónak az Erkel Színházban lett volna találkozója. Már csak egy üres iroda várta, ahol Peti, ha már ott van, gondolta, körülnéz. 


Az íróasztalon egy szuper titkos dokumentumot talált, ami nem más, mint a Hogyan tudnék élni nélküled? musical szövegkönyve és szereposztása volt.


A filmhez kapcsolódóan Demjén Ferenchez kapcsolódó dalszövegek itt.


Az persze már rég tudott, hogy a film alapján készülő színpadi átiratot februárban mutatják be az Erkelben, de a szereposztást egyelőre még titok fedi. 


Peti – átfutva a szereplők listáját – örömmel nyugtázta, hogy az „erkeles arcok” mellett néhány, a filmből ismerős színész is benne lesz majd az előadásban. 




Marics nem fedte fel a szereposztást, de egy részletet elárult


„Azért Gábor is ott van. Hát nem is volt rossz a filmben, valljuk be” - mondta Peti, aki nyilván saját magára utalt, hisz ő alakította Gábort a rendszerváltás utáni legnézettebb magyar filmben, ami immár több, mint egymillió nézőt számlál. 




Az Erkelbe februárban érkezik meg a sikerfilm színpadi adaptációja


„Ha egyetlen színházi előadást kellene ajánlanom azoknak, akik még soha nem jártak színházban, akkor a Hogyan tudnék élni nélküled? lenne az. Egy filmrajongóknak is ismerős történet, zenés színházi formában, ami remek első lépés a fiatal közönség számára, hogy elkezdjék felfedezni a színház világát” – mondta az előadás rendezője, Szente Vajk.


A jegyváltásra érkezők december 1-jén találkozhatnak a színház csapatával

 

A darabra december 1-jén 14 órától a jegyek már elérhetők a színház jegypénztárában. E különleges alkalommal az Erkel csapatának tagjaival is találkozhatnak a jegyváltásra érkezők, valamint balatoni hangulatot idéző vendéglátás is várja a színházba látogatókat. Aznap estétől pedig már online is lehet majd vásárolni.



Fotók: Hogyan tudnék élni nélküled? című film hivatalos

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás