


| Előadó: | Gikszer |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kaczkó Zsolti Rácz Csaba Agárdi Zoltán |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Megyek az országúton,
Egyedül a sötétben.
És egyszer csak azt veszem észre,
Hogy nem működik a gépem.
Megállok, megnézzem
Hogy, mi történt vele.
Vajon miért állt le a motor,
Pedig a tankom is tele.
Nem találtam semmi gázt.
Miért hagyott cserben?
Mit csináljak itt egyedül,
Ebben a sötétben.
A mobillom sem működött,
És nem járt arra senki.
Már tényleg nagy baj van,
Mert nem működik semmi.
Rájöttem, hogy mi a baj,
A közelben landolt egy csészealj.
Odamentem, hogy megnézzem.
És közben az járt a fejemben,
Ezt tuti megírja holnap a sajtó,
Ekkor kinyílt az UFO-n az ajtó
-Megvakított a fény,
És kiszállt egy idegen lény.
Ez egy nulladik típusú találkozás volt,
Tudod olyan, mint a filmeken.
De rájöttem, hogy csak álmodtam,
Mert megcsörrent a vekkerem.


A Budapest Park néhány hét alatt a nyár ikonikus koncerthelyszíne varázslatos téli birodalommá változik.
A KoriPark november 28-án nyitja meg kapuit, ahol több mint 2200 négyzetméteren lehet korcsolyázni. A pálya közepén ezúttal is ott áll majd a körbekorizható karácsonyfa, miközben a Park egész területe csodás téli díszbe öltözik, és számos új élménnyel készülnek.
Minden eddiginél nagyobb alapterületű korcsolyapályával vár a Budapest Park
A Ferencvárosi Önkormányzat támogatásával megvalósuló KoriPark azonban nem csak a mérete miatt vonzó: új élményeket és látványelemeket is tartogat. Az ország egyik leghangulatosabb karácsonyi mesevilága idén
még több fénnyel és vadonatúj, extra fotószpotokkal készül, és egy UV-fényű élménypingpong is várja a látogatókat.
A forró italok mellett a kínálatba új szereplőként érkezik a MOTO Pizza is. Mindemellett a A téli szezon természetesen a zenéről is szól majd – számtalan tematikus bulival, DJ-szettel és családi programmal várják a látogatókat.
A nyitóhétvége három különböző hangulatot villant és kezdetét veszi a tánc
November 28-án a Retro Kert legendája, DJ Thomas pörgeti majd a lemezeket - a Jégdiszkó különlegessége, hogy a bulizók saját ízlésük szerint alakíthatják a hangulatot, ezen az estén ugyanis kivételesen lehet számot kérni a DJ-től.
Másnap, november 29-én Lil Frakk és Doór energiabomba DJ-szettje pezsdíti fel a pályát, akik a nyári szezon legvadabb mixeit hozzák vissza a jégre.
November 30-án pedig a családok veszik át a terepet: egész nap gyerekdalokkal és ismerős mesefilmek zenéivel várják a legkisebbeket a Mese zenés csúszáson.
A szezon során minden héten Jégdiszkóval - sokszor különleges tematikával-, menő b2b szettekkel, House Piknikkel, valamint karácsonyi filmzenés csúszással és a Pöttömkert téli kistestvérével, a PöttömParty-val készülnek.
A KoriPark tehát lélegzetelállító fényekkel, jó zenékkel, új élményekkel, minden eddiginél nagyobb pályával és utánozhatatlan hangulattal várja a látogatókat november 28-tól egészen február 1-ig.
November 28-án, a nyitás napján ráadásul Black Friday akcióval is készülnek, ahol minden megvásárolt KoriPark jegy mellé egy azonos típusú korijegyet adnak ajándékba.