dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Éhenkórászok: Kapitalista újítások

Éhenkórászok - Kapitalista újítások

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Éhenkórászok
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 4371 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Kapitalista újítások

Az emlékműveket, már rég lebontottátok, vagy
Lekerültek róla, sarlók, kalapácsok.
Az új jövő felé vezetitek a népet, hol a
Pénznek nincs értéke, nem ér semmit az élet, Ó-ó-ó-
Hol hivatalok szabják meg, hogy mikor köpj és nyelj!
Hol egy rendőr csizma rúg beléd, ha nem tetszik a rendszer!
A változások korát éljük mindennek változni kell,
Csak te maradhatsz életben, hisz’ tiéd a nagy karrier! Ó-ó-ó
Tiétek a hatalom, de nem tudjátok használni,
Az embereken egyre jobban úrrá lesz a pánik.
Senki nem biztos már, a beígért szép jövőben,
Senki nem tudja még, mikor figyeli őrszem! Ó-ó-ó

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A Papa Roach megrengeti a Budapest Parkot is, a Trivium az előzenekar

A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.







Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora. 


A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja


A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál. 


Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben. 


A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.

 

A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre. 


Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban


A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.



Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg

 

A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.

 

 

Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás