dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Voith Ági: Valahogy az időt agyonütöm

Voith Ági - Valahogy az időt agyonütöm

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Voith Ági
Album: Keressük!
Szövegírók: Hajnal István
Zeneszerzők: Deák Tamás
Kiadó: Keressük!
Stílus: sláger, pop
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 5, összesen 4273 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Valahogy az időt agyonütöm

Az autók rendszámait összeadom
Aztán tízezernél abbahagyom
Az összes fesztiváldalt elfütyülöm
Valahogy az időt agyonütöm

Lám csak ez a mozi: a Híradó
Nonstop műsora pont idevaló
A rajzfilm végett kétszer végigülöm...
Valahogy az időt agyonütöm

Csak 7-kor jössz
A Margit-híd felől
Csak 7-kor, kösz:
Addig az unalom hétszer megöl

Immár harmadízben mérlegelem
Súlyom az utcai mérlegeken:
Híztam, nem örülök neki külön
Valahogy az időt agyonütöm!

Az órámat rég meguntam
Most mutatott még csak fél hatot
Én meg már megtanultam
Kívülről az Esti Hírlapot

Ha késel előállhat az az eset
Hogy bottal ütheted a hűlt helyemet
Ha megjössz elpárolog majd a dühöm
Addig is az időt agyonütöm

Ha késel előállhat az az eset
Hogy bottal ütheted a hűlt helyemet
Ha megjössz elpárolog majd a dühöm
Addig is az időt agyonütöm
Valamivel
Valamivel
Sőt... Valakivel!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Ők a VII. Boglart első fellépői

A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron. 



A fesztivál bejelentette első fellépőit

Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között. 

2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál

A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról. 

A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.

Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.


A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli

A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el. 


A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak

Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.

Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.

 

Fotók: Boglart

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás