Előadó: | Hatóságilag Tilos |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Tapolczai Attila |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Amit mondtunk, az szép volt
De amit tettünk, kevés volt
Hej hej, nagyon kevés volt
Nézd, itt állunk megtörten
Korunk magányos Krisztusai
Lábunk alatt az ígéret földjének
Lángoló nyomornegyedei
Amit mondtunk, az szép volt
De amit tettünk, kevés volt
Hej hej, nagyon kevés volt
Megpróbáltuk bűneitől
Az emberiséget megváltani
De névtelen halál lett a sorsunk
Nem hitt nekünk a Földön senki
Nézd, itt állunk megtörten
Korunk magányos Krisztusai
Lábunk alatt az ígéret földjének
Lángoló nyomornegyedei
Így hát nem maradt más
Elmondunk egy utolsó imát
És együtt beteljesítjük
A szörnyű próféciát
Hallgasd hát�
Szárnyal Tokán Nóra karrierje
Nemrég hollywoodi sztárokkal közösen forgatott egy sorozatot. Apukájával azonban még soha nem lépett közösen színpadra. Egészen szeptemberig, amikor az Erkel Színház, A TRÓN - Hunyadi Mátyás küldetése című musicaljében fogjuk őket együtt látni.
Eddigi pályafutása során hollywoodi produkcióban, nemzetközi sztárokkal is forgatott már, de apukájával először idén szeptemberben lép közösen színpadra Trokán Nóra. Az ismert magyar színésznő nemrég fejezte be annak a sorozatnak a forgatását, melyben többek mellett a többszörös Emmy-jelölt, a Trónok harcából ismert Emilia Clarke-kal és
a Fehér Lótusz főszereplőjével, Haley Lu Richardsonnal láthatjuk majd együtt.
Nóra mintegy tizenöt éves pályafutása alatt több tucat filmben és megszámlálhatatlan színdarabban szerepelt, egy dolog azonban kimaradt az életéből.
Édesapjával közösen még nem lépett színpadra
De erre sem kell sokáig várnia. Az Erkel Színház A trón című musicallel nyitja első évadját, ebben feltűnik majd két Trokán is.
Trokán Péter a lányával közösen játszik a darabban
- Zofia, akit én játszom, egy fiktív karakter A trón musicalben. Egy gátlástalan bérgyilkos, aki mérgezett rúzzsal történő csókkal öli meg V. Lászlót. Zofia Habsburg Frigyes titkos ügynökeként tevékenykedik a Magyar Királyságban, és az élet és Szente Vajk rendező úgy alakította, hogy Frigyest apukám fogja játszani - mesélte Trokán Nóra.
Fotók: Erkel Síznház