dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Studio 68: Érzem

Studio 68 - Érzem

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Studio 68
Album: Keressük!
Szövegírók: Havasi Rózsa
Kovács Richárd
Tóth Krisztián
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 6415 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Érzem

Hirtelen elért a szenvedély
Ahogy eljött ez a fülledt éj
Minden pillanat lángol már

Azt hittük örökre így marad
Ledöntünk majd minden falat
De véget ért és fáj

Érzem semmi lesz a Világ
Ha ez így megy majd tovább
De az élet mit ér nélküled

Amikor először láttalak
Tudtam az igazi csak Te vagy
A szívem érzi már

Ugyanúgy vágyom rád még most is
Érzem...Nincs más választás...
SZERETLEK!

Nem akarom hagyni hogy elvesszen
Most jó, hogy itt vagy mellettem
Egy gyönyörű emlék már

Érzem, amikor először láttalak
Tudtam az igazi csak te vagy
A szívem érzi már

Rég elmúlt de ne feletsd el
A szívem örökké tied lesz
te mindig szerettél

Várj rám majd minden éjszakán
A csókod még most is érzi szám
Az enyém volt örökké

Ugyanúgy vágyom rád még most is
Érzem... Nincs más választás...
SZERETLEK!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Szikora Róbert és a VALMAR visszatérő dalát most már klippel élvezhetjük

Szikora Robi következő albumának beharangozója, a VALMAR-ral közös Balatoni lány elképesztő sikereknek örvend. A trió úgy döntött, hogy a népszerű dal megérdemel egy csikidám életérzést felelevenítő videóklipet. 




Szikora Róbert-dalszövegek itt.

 

Az R-GO legendás alapítója, valamint a Valkusz Milán és Marics Peti alkotta duó egy „western” hangzású újdonsággal tért vissza. A feszes tempójú dal hangulatában és mondanivalójában is a zene, a tánc, a szabadság, a hajnalig tartó bulizás és a felhőtlen balatoni éjszakák állnak a középpontban, melyek vélhetően sokakban keltenek majd nosztalgiát.


ValMar-dalszövegek itt.





 

„Mikor a duettalbum ötlete megfogalmazódott bennem, nem is volt kérdés, hogy felkérjem a srácokat egy dalra. Természetesen a közös munkát az „Úristen” alapozta meg, és annak sikere biztatott engem is, hogy belevágjunk” – mesélte Szikora a „Balatoni lány” hátteréről, melyhez várhatóan szeptember elején egy nyarat idéző videóklip is érkezik majd.

 

Több dalkezdeményük is volt, és folyamatosan küldözgették a demókat egymásnak a művészek, mire meglett a befutó. Állításuk szerint nehezen döntötték el, milyen irányba induljanak, viszont nagyon elégedettek a végeredménnyel. Úgy érzik, hogy egy igazán szerethető szám született, amely reményeik szerint jól fog működni a koncerteken és a lejátszókon egyaránt.





 

„Az „Úristen”-nél nagyon jól megtaláltuk a közös fúziót, tökéletesen csatlakozott Robi, és ezzel az új ízzel csak emelte az egész dal színvonalát. Ezt az érzést szerettük volna most újra elkapni. De azért ez nem olyan egyszerű, mert magasra került a léc” – mondta Marics Peti, utalva arra, hogy az első közös slágerük hatalmas közönségkedvenc és már 63 millió feletti összjátszásnál jár.

 

Az újdonság egyben első előfutára a Máté Péter-díjas énekes tervezetten október elején debütáló ’Válogatott 11’ című lemezének, mely egy vadonatúj duettalbum 11 sztárvendéggel. 






Fenyő Miklós, Charlie és Rúzsa Magdi is hallható lesz az albumon



Az R-GO énekes-frontembere olyan előadókat kért fel kollaborátornak, akik nagy hatást gyakoroltak rá, illetve akiket műfajuk legjobbjainak tart. 


Az albumon három meglepő duett is helyet kap


A mesterséges intellgienciát segítségül hívva Robi énekel az egykori ikonnal, Zámbó Jimmyvel, valamint saját magával és édesapjával, a táncdalénekes Szikora Jenővel is.


Édesapja még 1985-ben stúdióban énekelte fel a „Szeretlek is + nem is” című óriási R-GO slágert, melynek köszönhetően a meglévő felvételből tudták létrehozni a szívhez szóló vadonatúj verziót.

 


 

 Fotók: Szikora Róbert x ValMar

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás