dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Oltári srácok (musical): Lássd meg megjöttünk

Oltári srácok (musical) - Lássd meg megjöttünk

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Oltári srácok (musical)
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 7356 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Lássd meg megjöttünk

Lásd, lásd meg! Megjöttünk!
Lásd meg megjöttünk!
Ez itt az oltári, oltári szent család!
Ool-táá-rii szeent csaa-láád o-o-o-o szent család!
Isteni ház, itt van a helyed
Imára hív tárd ki a szíved
Istentől dobol a láb istenre, táncolunk hát
Ritmust üt a tenyér
És isten tudja hogy mért
Ő tudja mért

Istentől dobol a láb
Istenre táncolunk hát
Ritmust üt a tenyér
És isten tudja hogy mért!
Dobog, dobog, dobog!

Istentől dobol a láb
Istenre táncolunk hát
Ritmust üt a tenyér
És isten tudja hogy mért!
Hát ez a helyzet!

Isten a ritmus, a nagy kezdet és a vég!
Isten a kedvünk hát táncoljunk érte érte! Még!

Aaaaaaaaa, de a gyűlölség a sátán mocskos bűne
Ha háborúzol, hogy ne esnél bűnbe
Üdvözül ki békés szívvel él
Mert mind a menybe juthat szeretetért!
Szent fiúk – tudjuk az isten szeme, lát
Oltári szent fiúk – hisszük hogy drukkol odaát!
Oltári szent fiúk – küzdünk a bűnös lelkekért!
Oltári szent fiúk – és le is térdelünk ezért!
Oltári szent fiúk – a zsoltárokra táncolunk!
Oltári szent fiúk – oltári jó srácok vagyunk!
Oltári szent fiúk – ez a folytatás!
Nem marad el a hatás!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Valentin-napra megérkezett az új Geszti–Péterfy dal

Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása. 







A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.

 

Diszkó a javából – mai csavarral


Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással. 


Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre. 




A dal egyszerre romantikus és önironikus


„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.



 

Új klip – új fejezet


A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.



 

Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép


A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.


 

Fotók: Péterfy Bori x Geszti Péter

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás