



Az éjjel egy kép
Jelent meg előttem,
Átfutott amiért
Mindig megelőztem
Száz szempár babonáz
Táncol érzékeim körül
Elkapott valami láz
Hogy megérintsen belül
Ref.:Nekem a vágy,ami szenvedélyes,mindig édes,újra éhes,hogy értsd,
Minden, mi élet, elérhetetlen, éghetetlenül fáj,
Álmomba jár, magába zár, jó emlékeket vár..
Vonalaid húznak el
Az áttetsző sötétben
Medencédben merül el
A vízcseppek hevében
Átjár a rezgő érzelem
Vadul zakatoló fények
Csak úsznak a pezsgő vérben
Míg a hosszú kéjbe érnek



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi