


| Előadó: | Ladánybene 27 |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Bodnár Tibor Pap Zoltán Bokó Zoltán Pálinkás Levente László Miklós árokszállási Tamás Hertelendi István |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Doktor kérlek, ne vedd észre,
nekem az álmom mindenem, neked az ébrenlét.
Nincs most kérdés, nincs felmérés,
felszakadsz régi sebekből, mint egy rossz érzés.
Refrén:
Kicsi, kicsi, kicsikét adjál még!
Kicsi, kicsi, kicsikét fogjál még!
Kicsi, kicsi, kicsikét szedjél szét!
Egy kicsi, kicsikét,
egy nagyon picikét.
Doktor érdzsdmeg látok mindent,
nekem az álmom mindenem, neked ez létkérdés.
Velem táncolsz, velem ébredsz,
felszakadsz régi sebekből, mint egy rossz érzés.
Refrén 2x
Doktor értsd meg, nekem végem,
ő az álmom, mindenem, de ez nincs többé.
Velem táncolt, velem ébredt,
felszakadt régi sebekből, mint egy új érzés.
Kicsi, kicsi, kicsikét adjál még,
kicsi, kicsi, kicsikét fogjál még,
kicsi, kicsi, kicsikét szedjél szét!
Szedjél szét!
Refrén
Ó adjál még! Adjál még! Fogjál még!
Gyere, gyere, gyere szedjél szét!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN