


| Előadó: | Twin Six |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kerekes László Pongi Pintér Tamás Kamarás Gábor Kristóf Milán Pongrácz István |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Van egy új törvény, egy új igazság
A becsületet eltiporta a gazság
A hûség kihalt szó, felejtsd el
Az élet egészen másra nevel
Szerelem, bizalom rég eltûnt már
Ölelõ kar helyett puskacsõ vár
Senkiért nem dobbannak szívek
Keménnyé tett téged is az élet
Nekem nem kell a folytatás
Elég már..
Most figyelj rám!
Refrén:
Jó tett helyébe, jót ne várj
Ott rúgnak beléd hol a legjobban fáj
Bármit adhatsz, õk többet kérnek
Ha nem tudsz mit adni, darabokra tépnek
Tudod, az ember sohasem változik meg
A lelke mélyén ember marad
Ha van még benned õszinte érzés
Ne hagyd veszni, õrizd meg magad
Szerelem, bizalom, rég eltûnt már
Ölelõ kar helyett puskacsõ vár
Senkiért nem dobbannak szívek
Keménnyé tett téged is az élet
Nekem nem kell a folytatás
Elég már..
Most figyelj rám!
Refrén:
Jó tett helyébe, jót ne várj
Ott rúgnak beléd hol a legjobban fáj
Bármit adhatsz, õk többet kérnek
Ha nem tudsz mit adni, darabokra tépnek



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN