


| Előadó: | Téli Márta |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Téli Márta Martin York Loewenthal David Martin Alexander Spevock Edmund Anthony York Martin John |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Csak száguldás volt életem
Elérni mindent, ami jár nekem
Most itt vagyok, állok csak némán
Nem láttam, közben elveszítelek
Te tudtad rég, mi várhat ránk
Hogy engem elszédít a küzdelem
Éreztem jól, nagy lesz az ár
S most látom, így csak elveszítelek
Így csak elveszítelek
Így csak elveszítelek
Fáj, hogy látom
Így csak elveszítelek
Űzött a vágy, hogy győznöm kell
Hittem, az egész világ rám figyel
Nem értettem, az lesz a tét
Hogy téged közben elveszítelek
Várj – kérlek, még várj
A győzelem így fáj
Őszintén kérlek, még várj
Hallgass meg – várj
Kérlek, még várj
A győzelem így fáj
Őszintén kérlek, még várj
Talán még megbocsátasz mindenért
Most számon kér az életem
Megfakult benned minden érzelem
Nincs visszaút, s bár hívlak még
Félek, hogy mégis elveszítelek
Várj – kérlek, még várj
A győzelem így fáj
Őszintén kérlek, még várj
Hallgass meg – várj
Kérlek, még várj
A győzelem így fáj
Őszintén kérlek, még várj
Talán még megbocsátasz mindenért
Talán még megbocsátasz
Talán még megbocsátasz
Talán még megbocsátasz mindenért
Talán még megbocsátasz
Talán még megbocsátasz
Talán még megbocsátasz mindenért



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN