dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Katona Klári: Hogyan szeresselek?

Katona Klári - Hogyan szeresselek?

off off off off off
Most
Előadó: Katona Klári
Album: Most
Megjelenés: 2001
Hossz: 4:01
Szövegírók: Katona Klári
Zeneszerzők: Erdélyi Péter
Kiadó: Sony Music Entertainment Magyarország Kft.
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 12509 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Hogyan szeresselek?

nézz, ha kérhetem,
most nézz egy percig rám
hogyan szeresselek?

szólj, a szótlanság
az nem segít, csak bánt
s bizonytalan leszek

szólj, mióta várod a jöttöm
a hajnalokkal, mélyen legbelül
mióta vársz, s nélkülem
volt-e élet,
s hogy lett tőlem más?

szólj, akarsz-e mást
vagy az kell, hogy a másik
ne érjen ott, mélyen legbelül
ki szeretni fél
miközben kér, attól tart, hogy
túl hamar megfizet, s nincsen védve már

merrõl jöttél?
vajon honnan tudnám
miért hívtál?
honnan, honnan tudhatnám
miért vártál?
honnan, honann tudhatnám
ha szótlan vagy, úgysem
kérhetlek tovább
talán valamikor
az éjjel válaszol
hogyan szeresselek?
miért hazudni, bántani
játszani, veszteni újra ott
mélyen legbelül
ha szeretni fél
bármelyikünk is az,
hogy lehet, hogy lesz
egyszer más,
honnan, honnan tudhatnám
honnan tudhatnám?

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A 5 Seconds of Summer visszatért és Budapesten is fellépnek

Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek. 




A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.


Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.


Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg. 


A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.


Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.


A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek. 


A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez. 


Az új lemezről már két számot ki is adtak


Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.


A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak


Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.



A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.

 

 

 

 Fotók: 5 Seconds of Summer/Live Nation Magyarország

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás