Előadó: | Crossroad |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Bejártam már sok helyet
Megismertem embereket
Végigtomboltam koncerteket
Balhéztam már épp eleget
Néha úgy éreztem nem jön össze semmi
Nem segíthet rajtam senki
Egy bandát sem bírok összehozni
Sehogy sem tudok kibontakozni
Refr.:
Ez a dal rólunk szól
Kibaszott rock & roll
Ez a dal nektek szól
Crossroad rock & roll
De szerencsére jöttek a barátok
Rögtön eltűntek a korlátok
Zenéltünk egyet egy nyári délutánon
Nagyobbat ütött, mint bármelyik álmom
Egy jó nagy adag kezdőlökést kaptunk
Megszületett az első 3 dalunk
Megírtuk, hogy nem vagyunk turisták
Jobb lett egy fokkal ez a szar világ
Refr.:
Nagy volt a koncertek hatása
Hatalmas rockterápia
Barátok tomboltak a zenénkre
Elértük a célunk végre
A legszebb álmunk beteljesülni látszik
Bár egyikünk sem a saját posztján játszik
De nem érdekel, mert így van ez jól
Szívből szól a Crossroad rock &roll
Refr.:
Idén is két napon át tart a Road Movie Live, a Szent István Nap rendezvénysorozat könnyűzenei programja. Augusztus 19-20-án a Műegyetem rakparton hat előadó ad ingyenes koncertet, köztük Ajsa Luna, az Irie Maffia, a Hooligans és a Road.
A program a Road Movie kezdeményezésre épül
Ennek keretében a legnépszerűbb hazai zenekarok és előadók mesélték el kötődésüket Magyarországhoz és a határon túli területekhez, régiókhoz, utcákhoz, terekhez, városokhoz. Sokan megzenésítették személyes történetüket, és az akkor született számok ma is a koncertprogramjaik részét képezik.
Színpadon a Queen-életmű
Augusztus 19-én a programot a Don't Stop the Queen tribute zenekar indítja, amely a Queen életművét viszi színpadra, vegyesen válogatva slágerekből és közkedvelt, de a rádiókban ritkábban játszott számokból.
Hooligans és Irie Maffia koncert is lesz
Őket az elmúlt harminc évben számos slágerrel jelentkező Hooligans követi, majd az este zárásaként az idén húsz éve aktív, tizenegy tagú, zenei sokszínűségéről ismert Irie Maffia lép fel, amely magyar, angol, és gyakran a két nyelvet ötvöző számaival műfajok széles skáláját járja be.
Az augusztus 20-i tűzijáték előtt a fiatal énekes-dalszerző, Ajsa Luna ad műsort, majd az újpesti rapper, Curtis lép színpadra. Az est fő fellépője az ugyancsak nagymúltú rockzenekar, a Road lesz.
Kiemelt kép: Hooligans Facebook