dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Gáspár Laci: Bolond vagyok

Gáspár Laci - Bolond vagyok

off off off off off
És mégis forog a föld
Előadó: Gáspár Laci
Album: És mégis forog a föld
Megjelenés: 2007
Hossz: 4:26
Szövegírók: Orbán Tamás
Zeneszerzők: Gáspár Laci
Nagy Laci (Gitano)
Kiadó: EMI
Stílus: Freestyle, sláger
Címkék: Keressük!
Miről szól a(z) 'Bolond vagyok' dalszöveg ?
Az énekesnő minden éjjel az iránta érzett szerelemről álmodik, melyet úgy érez, teherként cipel. A boldogsága forrása a szerelme, akitől elutasítva érzi magát. Fájóan észleli, hogy ő mindig azokat becsüli meg, akikkel szemben ez az érzés nem viszonozott. A szívéből jövő szerelme dacára tudja, hogy nem fogja viszonozni a szerelme, ezért a kapcsolat bezárt ajtaját hiába zörgeti. Végül arra kéri, hogy legalább egyszer hallgassa meg, mielőtt végleg elmegy és boldogságot kíván neki, annak ellenére, hogy ő maga boldogtalan marad.
Nyomj egy like-ot ha tetszik ez a rovat!
Megtekintve: Ma 5, összesen 70880 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Bolond vagyok

Tudd meg azt hogy minden éjjel rólad álmodom,
mert te vagy az én boldogságom, csak rád gondolok,
nem bírom már ezt a terhet, mert a szívem téged szeret.
bármi legyen tudja meg az egész világ!!!

Miért van az hogy mindig az kell, kinek nem kellek?
Miért becsülöm mindig azt ki, nem érdemli meg?
szívem, lelkem eléd raktam,
te meg büszkén eltapostad,
nem ismertél és sohasem fogsz többé már!!!

(5x)
Bolond vagyok, mert téged szeretlek,
pedig tudom jól a választ,
amit adnál te nekem.

Bezárt kapukat hiába zörgetek,
tudom jól tiéd úgysem leszek,
legalább egyszer hallgass meg,
azután ígérem elmegyek,
légy boldog én úgysem leszek már.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A 5 Seconds of Summer visszatért és Budapesten is fellépnek

Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek. 




A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.


Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.


Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg. 


A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.


Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.


A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek. 


A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez. 


Az új lemezről már két számot ki is adtak


Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.


A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak


Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.



A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.

 

 

 

 Fotók: 5 Seconds of Summer/Live Nation Magyarország

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás