Előadó: | Aradszky László |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Hajnal István |
Deák Tamás |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | táncdal |
Címkék: | Keressük! |
Lá-lá-lá-lábujjhegyen lopódzom hozzád csendesen.
Csak a kertajtó csikordul kissé vészesen...
Rá-rá-rá-rád gondolok; a szívem gyorsabban dobog!
Rémít minden zaj: kavics vagy gally, aj, jaj jaj!
Hol van már az ablakod?!
Csókot így hogy adhatok?!
Bár nem tudnám, hogy is tudnám, hogy fiú vagy lány vagyok!
O, ó miért bújkál a hold?
Mi ez??? Csak egy kis fácska volt!
De látni véltem Be-Be-Be-Belfegort!
Lá-lá-lá-lábujjhegyen lopódzom hozzád kedvesem,
Hisz te kértél rá, hogy titkos randevúnk legyen!
M-m-megsúghatom, amit vártam oly nagyon,
Azt hiszem, az másmilyen izgalom!
Hol van már az ablakod?!
Csókot így hogy adhatok?!
Bár nem tudnám, hogy is tudnám, hogy fiú vagy lány vagyok!
O, ó miért bújkál a hold?
Mi ez??? Csak egy kis fácska volt!
De látni véltem Be-Be-Be-Belfegort!
Lá-lá-lá-lábujjhegyen lopódzom hozzád kedvesem,
Hisz te kértél rá, hogy titkos randevúnk legyen,
Szé-szé-szép kedvesem!
De nincs veszve még semmi sem!
Végre hát, jöjj ki hát lábujjhegyen...lábujjhegyen...lábujjhegyen...lábujjhegyen...lábujjhegyen...
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.
Kormos Emília Panna elmondta, életében először jár a Szigeten. A fiatal hölgy, akit fotósok hada fogadott, a nagynénjével érkezett a fesztiválra.
A gimnazista lány beszámolt arról, hogy elsősorban a zárónap fő fellépője, Chappell Roan esti koncertje miatt jött a fesztiválra, és azért érkezett kora délután, hogy felfedezze a Szigetet.
Egy Sziget-örökbérletet, valamint egy ajándékcsomagot kapott a szervezőktől
Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatóját, Kormos Emília Pannát köszönti Kádár Tamás, a Sziget Zrt. cégvezetője a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás
Az idén immár 31. alkalommal megszervezett Sziget fesztivál tízmilliomodik látogatója szintén egy magyar hölgy volt 2023-ban.
A Szigeten hétfőn az amerikai Chappell Roan előtt a Portugal the Man és a Last Dinner Party is fellépett a nagyszínpadon.
Borítókép: Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, Kormos Emília Panna a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás