Előadó: | Majka |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Pacsai Márk Majoros Péter Váradi József Győri Szabolcs |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Pop |
Címkék: | Keressük! |
Bom Chicka Wah Wah
Bom Chicka Wah Wah Wah
Bom Chicka Wah Wah
Bom Chicka Wah Wah Wah
Hogyha beindul az éjjel, én nem lelem a helyem,
Még nem tudom, hogy magam ma este hova tegyem.
Mert még alig múlt nyolc, és még a kocsiban ülök,
Minden luvnya számát vágom, kívülről lököm.
Fölemel a telefonom,
És a legkerekebb fenekűt most feltárcsázom.
Mert azt akarom, én nem tagadom,
Van rá pár forintom, hogy ő lesz ma a csajom.
Bemutatom őt is az éjszakának,
A többi cica ma még én rám várhat
De hova megyek és mit tegyek vele?
Én nem vagyok egy elveszet gyerek, na de.
Olyan a bulkesz, hogy szétmegy a fejem,
A sok veréb csak nézi, de én megtehetem. ,
Amit én akarok és amit ö akar,
Ebből címlap lesz holnap, nagy port kavar.
Ref.:
Bom Chicka Wah Wah
Mondom na gyere ide Baby
Bom Chicka Wah Wah Wah
Megmutatom, hogy hogy kell élni
Bom Chicka Wah Wah
Mindenki minket fog nézni
Bom Chicka Wah Wah Wah
Hagy halljam, óh Baby
Bom Chicka Wah Wah
Mondom na gyere ide Baby
Bom Chicka Wah Wah Wah
Megmutatom, hogy hogy kell élni
Bom Chicka Wah Wah
Mindenki minket fog nézni
Bom Chichka Wah Wah Wah
Hagy halljam, óh Baby
Majka:
Ki az a Travolta, és mondd már mit akar?
Ma én vagyok a császár, ma én vagyok a raj.
Nyomom a fankyt és és rázom a bugit,
Még öt üveg pezsgővel tolom meg a bulit.
Csapódik az ajtó és megjött végre Jozsó,
Körülötte öcsém vagy tíz latin popó.
Tyson:
Imádnak a csajok , én is imádom őket
Hát magam mellé gyűjtögetem a latin nőket!
Nemis 1 ,nem is 5 , nekem legalább 10 kell
Hidd el, jobb az mindenkinek, hogy ha nem viccel!
Ezzel , mert tudom én mindig ez a téma,
Bevonulok valahova , velem a sok díva
Igaziból tetszik, ha irigyek a szemek
Mert velem van minden latin bomba gyerek!
Ref.:
Bom Chicka Wah Wah
Mondom na gyere ide Baby
Bom Chicka Wah Wah Wah
Megmutatom, hogy hogy kell élni
Bom Chicka Wah Wah
Mindenki minket fog nézni
Bom Chicka Wah Wah Wah
Hagy halljam, óh Baby
Bom Chicka Wah Wah
Mondom na gyere ide Baby
Bom Chicka Wah Wah Wah
Megmutatom, hogy hogy kell élni
Bom Chicka Wah Wah
Mindenki minket fog nézni
Bom Chichka Wah Wah Wah
Hagy halljam, óh Baby
Pápai Joci:
Az én fajtám mit tehet?
Minden nap mást szeret!
Ha vér nem visz úgy kivánja,
Egy nem elég egy éjszakára!
Csüccs közelebb és megtudod ,
Hogy mulatnak az igazán nagyok!
Kell 1-2 lecke még
Lássam hogy érzed a lényegét,
Érezd, hogy nincsen vége még!
Lássam, hogy érzed a lényegét,
Érezd, hogy nincsen vége még!
Ref.:
Bom Chicka Wah Wah
Mondom na gyere ide Baby
Bom Chicka Wah Wah Wah
Megmutatom, hogy hogy kell élni
Bom Chicka Wah Wah
Mindenki minket fog nézni
Bom Chicka Wah Wah Wah
Hagy halljam, óh Baby
Bom Chicka Wah Wah
Mondom na gyere ide Baby
Bom Chicka Wah Wah Wah
Megmutatom, hogy hogy kell élni
Bom Chicka Wah Wah
Mindenki minket fog nézni
Bom Chicka Wah Wah Wah
Hagy halljam óh Baby
Harminc méter magasan lebegő „szellemek” kísérik a Holdat, lenyűgöző légi táncot lejtve, a földön gigantikus zsiráfok bandukolnak fel s alá, máshol színes óriási papagájok játékos energiával töltik be a teret. Egy energikus, látványos utcai zenés-színházi előadás a közösségi terek művészi birtokbavételét ünnepli. És hatalmas vitorlák lebegésében a kortárstánc és cirkusz fúziója is felbukkan. De lássuk, mi más teszi még izgalmasan látványossá és elgondolkodtatóvá a Nagy Utcaszínház és Sétáló Utcaszínházi produkcióival a Sziget idei forgatagát.
Fotó: Sylphes - Aerial Ballet
Kétségkívül a Sziget sokszínűségének meghatározó elemei a fesztivál területén bárhol felbukkanó Sétáló Utcaszínházak, melyeket mindig nagy tömeg kísér keresztül-kasul a forgatagban, valamint a Sziget fölé emelkedő Nagy Utcaszínház, ami esténként, a Nagyszínpad programja után tölti be a körülötte lévő teret.
Ez utóbbiként idén a Sylphes - Aerial Ballet spanyol légibalett-színházi produkciója érkezik a Szabadság Szigetére. Az előadás különleges módon ötvözi a légi táncot és Vivaldi "A négy évszak" című zeneművét, melynek során a művészek több mint 30 méter magasban, a levegőben mutatnak be hipnotikus, balettszerű mozdulatokat, a szinkronúszás és a klasszikus balett eleganciáját idézve. A varázslatos és lebilincselő produkció különleges kapcsolatot teremt a közönség, a tánc és a zene között. Kihagyhatatlan élmény lesz a Szigeten.
A Sétáló Utcaszínházak sorában az Always Drinking Marching Band egy európai utcai zenekar és performansz csoport, amely 1997 óta működik. A csapat szinte egész Európában turnézott már, produkciói élénk, interaktív utcai előadások, amelyben a zenekar javarészt fúvós hangszereken játszik, miközben a tagok bohócos, színházi elemekkel színesítik a műsort. Előadásaikkal azt hangsúlyozzák, hogy a köztereket a művészet és a közösségi élmény számára tartják fenn, dinamikus előadásukkal a közönséget is bevonva egy igazi utcai fesztiválhangulatot teremtenek.
A spanyol Troula Theater Hexagonum című erőteljes előadása minden nap felbukkan majd a Szigeten, melyben a modern világ fejlődésének összes kihívása megelevenedik a zene, az óriásbábok és a pirotechnika igéző méhkasában - megmutatva az emberi cselekedetek hatását a Földre.
Fotó: Troula Theater Hexagonum
A Sétáló Utcaszínházak nemzetközi felhozatalát egy hazai projekt is színesíti
A GENOA: Winds and Waves előadás egy vitorlára emlékeztető szerkezet köré épül, amely az alkotók kezei között folyamatosan új formákat, és funkciókat ölt.
Az előadásban a közös mozgás és harmónia megteremtése áll a középpontban.
Fotó: GENOA: Winds and Waves
Az előadók együtt dolgoznak, hogy a vitorlák lendületes mozdulataiban megmutassák az összhangot, a bizalmat és a közös ritmus erejét. A produkció egy pillanatra kiszakítja a nézőket a mindennapok sodrásából, és egy olyan világba hívja őket, ahol a jelenlét, a könnyedség és az áramlás érzése uralkodik. Meditatív utazás, amelyben a nézők maguk is részeseivé válhatnak a pillanat szépségének.
A Teatro Pavana egy utcaszínházi társulat, amely nagyméretű, élénk bábfiguráiról, köztük zsiráfokról és papagájokról ismert. Különböző helyszíneken adnak elő sétálós előadásokat, amelyekkel egyedi alkotásaikat keltik életre a közönség számára. A Zsiráfok és Papagájok felvonulásában a zsiráfokat szoborszerűnek és nyugodtnak írják le, míg a papagájok színfoltot és élénk mozgást adnak hozzá.
A Duo Gancho egy magyar–spanyol artista páros, akik akrobatikus ügyességgel és lehengerlő humorral nyűgözik le a közönséget világszerte. Patrik, a zsonglőr és artista, valamint Jesús, a temperamentumos akrobata több mint öt éve járják a világot és látványos szaltókkal, kézenállásokkal, pantomimmel és pimasz humorral sodornak magukkal mindenkit. Az AcroMobil Show egy veterán kiskocsival gurul végig a Szigeten, körülöttük pörgő buzogányok és karikák repülnek, miközben garantált a nevetés. Céljuk egyszerű: felejthetetlen élményt nyújtani bármelyik generációnak, bármelyik kontinensen.
Az Oakleaf: Explorer/Flower Power előadása egy vibráló táncos tisztelgés a természet virágzó energiája előtt.
Fotó: Oakleaf: Explorer/Flower Power
Cumbia, salsa és lüktető öröm, nincs olyan láb, ami ne mozdulna meg. A táncosok egyesülnek a természet színeivel, és magukkal sodornak mindenkit egy zabolátlan, ünnepi utazásra. És hatalmas buborékok óriási forgatagában is elmerülhetünk a Szigeten, ahol Óriásbuborék Show változatos formájú lebegő alakzatai már messziről hívogatják a közönséget.
Kiemelt kép: Sylphes - Aerial Ballet