


| Előadó: | Katéter |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Darabos Tamás Zoltán |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

A buzik a parlamentben
Megint rólunk döntenek,
Kifõznek sok baromságot,
Amit elénk öntenek.
Nem érdekli az sem õket,
Hogy az ember mit egyen.
Jó az is, ha éhen döglünk,
Csak hogy nekik több legyen.
Elsikkasztják a sok pénzt,
Mit adó gyanánt fizetünk.
Szépen lassan hátunk mögött
Elrabolják mindenünk.
Ha megszedték már magukat,
A sok korpával lelépnek.
A pénzbõl, mit mi fizettünk,
Királyokként elélnek.
Reff:
Úgy sem szavazunk rátok,
Mert egymás torkát átvágjátok.
Úgy sem szavazunk rátok,
Mert kurva az anyátok



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi