dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
RevolveR: Nem érdekel más

RevolveR - Nem érdekel más

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: RevolveR
Album: Keressük!
Szövegírók: Udvari Péter
Köller Joe
Megyesi Gergő
Megyesi Zsolt
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 6595 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nem érdekel más

Tele a tank, poros az út
Hideg a szél, az arcomba fúj
Ide születtem, sokat jelent
Számomra az út

Üres az üveg, tele a pohár
Megiszom én, és indulok már
Tovább állok és felverem
Az országút porát

Ref.: Nem érdekel más…
A szívemben zakatol, őrült és vad Rock’n’roll
Nem érdekel más…
Ha érzem a lázt, én húzom a gázt
Nem érdekel más…
A buli meg haverok, ez az amit akarok
Nem érdekel más…
Hidd el Bébi… hidd el Bébi,
Nem érdekel semmi más!

Még mindig poros az út
Még mindig fúj a szél
Száguldok az országúton
Érzem messze a vég

Ne kérd tőlem, nem adom fel
Szeress így, utána engedj el
Hangom, mint egy sólyommadár
Szabadon száll, az égbe fel

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dolák-Saly Róbert 70. születésnapi gálája: egy legendás életpálya ünneplése

Dolák-Saly Róbert, a magyar humor és előadóművészet ikonikus alakja 70. születésnapját ünnepli 2026. január 18-án, vasárnap a Budapest Kongresszusi Központban.



Ez az egyedülálló esemény tisztelgés a művész páratlan életműve és a közönséghez fűződő, évtizedeken át tartó kapcsolata előtt.


Dolák-Saly Róbert neve generációk számára jelent egyet az abszurd humorral, a minőségi zenével és a szellemes szójátékoktól hemzsegő könyvekkel.


Pályafutása során a magyar kulturális élet számos területén alkotott maradandót


Kezdve a legendás L’art pour l’art Társulat egyik alapító tagjaként, ahol felejthetetlen karaktereket – mint például Anti bácsi vagy Naftalin Ernő – hozott létre, egészen önálló estjeiig és zenei projektjeiig, mindig képes volt megújulni és elkápráztatni a közönséget. Versek, paródiák, abszurd jelenetek és dalok sorával gazdagította a magyar kultúrát, melyek mára mind klasszikussá váltak.


Művészi munkásságát áthatja a nyelvi játékosság, a finom irónia és az élet apró abszurditásainak szeretetteljes megfigyelése. 


Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.


A 70. születésnapi gálaest a művész gazdag életpályájának keresztmetszetét mutatja be, emlékezetes pillanatokkal és exkluzív produkciókkal. Az esten természetesen színpadra lép a L'art pour l'art Légitársaság (Szászi Móni, Stefanovics Angéla, Pethő Zsolt) is legemlékezetesebb jeleneteikkel, garantálva a tőlük megszokott, fergeteges szórakozást. 




Az est házigazdája és egyben aktív résztvevője Hajós András lesz, aki műsorvezetői teendői mellett egy-egy jelenetben is felbukkan majd. 


A zenei kíséretről a Dolák-Saly Róbert Emlékzenekar (Dandó Zoltán, Horváth Bálint, Pető Gábor, Móré Attila) gondoskodik, akik segítségével a legendás dalok új, friss köntösben szólalnak meg, ígérve felejthetetlen élményt a hallgatóságnak.




Ez az est tisztelgés egy olyan művész előtt, aki tehetségével, humorával és egyedi látásmódjával gazdagította a magyar szórakoztatást. A 70. születésnapi gála kiváló alkalom arra, hogy a sajtó és a nagyközönség is megemlékezzen Dolák-Saly Róbert kimagasló pályafutásáról, és részese legyen egy páratlan időutazásnak. Jegyvásárlás és további információk itt.

 

 

Fotók: Dolál-Saly Róbert

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás