


| Előadó: | Zanzibar |
|---|---|
| Album: | Nem vagyok tökéletes |
| Megjelenés: | 2001 |
| Hossz: | 5:50 |
| Szövegírók: |
Nagy Gábor (Gabszi) |
|
Nagy Gábor (Gabszi) |
|
| Kiadó: | EMI |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Rettegve várom, a sötétség lecsap megint
Egy újabb vágyott álom lassan szétfeszít
Húz a mélybe, az édes kéjbe, az arcod látom, se nem hiszem
De te vagy az újra, ha felsír a reggel, a kezed kérőn int
Ismerlek rég, a neved jól tudom
De félsz, nem látlak többé, ha egyszer kimondom
A tiéd voltam, de már csak az álmaimban élsz
A hajnal árván ébreszt, a sötéttel lelépsz
Nem hallok mást, csak a hangod minden éjjel
Nem hallok mást
Mondd, mit kívánsz?
Nem látok mást, csak az arcod minden éjjel
Nem látok mást
Mondd, mit kívánsz?
Kicsi a hely, túl sok itt az ember
Ismerlek rég, nincs, aki elfelejt
De csak nekem voltál, álmot hoztál
És nemet mondtál, ha kértelek
Úgy fáj a nappal, ha nem vagy mindig itt velem



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos