dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Szécsi Pál: Akkor is lesz nyár

Szécsi Pál - Akkor is lesz nyár

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Szécsi Pál
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Aldobolyi Nagy György
Kiadó: Keressük!
Stílus: Táncdal
Címkék: csendes, élet, érzelmes, fiatal, fiatalság, igaz, nyár, retro, romantikus, szerelmes [+]
Megtekintve: Ma 5, összesen 20923 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Akkor is lesz nyár

Akkor is lesz nyár és szerelem,
Mert lépteinkbe lépnek,
És lángolnak és égnek,
És csókot kér a kedves,
De ilyen csókjuk nem lesz,
Bár örökké lesz nyár
És szerelem…

Nyár és szerelem,
Akkor is lesz nyár
És szerelem
Mert akkor is lesz
Ősz az avaron…
Tűnődni nem szabad
Mért irigyelnék
Előre másokat?

Az ember élje az életét,
És bolondos álmait
Ne maga tépje szét!
Örökké lesz nyár
És szerelem.
És fiatalok járnak
A parton énekelve,
Ha nem leszünk már
Ebben mi ketten
Érdekelve.
Igen, akkor is lesz
Nyár és szerelem…

Akkor is lesz
Ősz az avaron,
És dacolnak a széllel
A szeptemberi párok,
Kis vásott kacagások,
Ha nem mi,
Akkor mások.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Megjelent a NÉKED zenekar első nagylemeze

Új korszak kezdődik a NÉKED történetében: megjelent a zenekar első nagylemeze, mely a Sodor a szél címet kapta. Már látható a dalhoz készült videóklip is, amely vizuálisan is tovább mélyíti az album világát.





„Az évet az első nagylemezünk megjelenésével indítjuk, ami számunkra hatalmas mérföldkő” – mondja a zenekar. A Sodor a szél videóklipjét Török Arnold (Nidel Films) készítette, és a következő napokban további három klip is érkezik az album dalaihoz.


A dal szövege itt érhető el.


“Igyekeztünk minden dalunkat egy-egy videóval megjelentetni a legnagyobb videómegosztón, amit nagyobb stáb hiányában házon belül oldottuk meg. Olyan is volt, hogy egy nap alatt két klipet vettünk fel, sokszor a helyi tájak adta lehetőségeket használtuk ki. “




“A tavalyi évben több neves klubban is felléphettünk Magyarországon a 4S Street vendégeként, ami óriási lendületet adott számunkra. Ezenkívül a nyáron szinte kivétel nélkül minden hétvégén játszottunk Erdélyben is, ahol bizonyossá vált számunkra, hogy a közönségnek is tetszenek a dalaink, egyre többen éneklik a szövegeinket”


A NÉKED két lemezbemutató koncerttel is készül


Február 5-én Csíkszeredában, az Ólommadárban, február 7-én pedig Gyergyóalfaluban, a Petőfi Sándor Művelődési Házban mutatják be élőben az új dalokat. A Sodor a szél fizikai formátumban is megjelenik, amelyhez elsőként a lemezbemutató koncerteken juthat hozzá a közönség. Az eseményekre szóló elővételes jegyek az In-Time felületén érhetők el.

 

A NÉKED 2024 tavaszán alakult Gyergyószentmiklóson. A zenekar tagjai: Fodor László (ének, akusztikus gitár), Péter Gellért (dob), György Alpár (gitár), Ioni Eduárd (billentyűk) és János László (basszusgitár). 




Zenéjük a pop rock és az indie világából táplálkozik


Alig két év alatt közel 50 élő koncert, Legszebb Erdélyi Magyar Dal jelölés, valamint több mint 50 ezer megtekintés a legnagyobb videómegosztón – mindez jól mutatja, hogy a NÉKED az erdélyi és magyarországi könnyűzenei színtér egyik friss, lendületesen fejlődő szereplője.

 

Apple Music


Spotify

 

Fotók: Néked

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás