



Állj
Ne kiabálj
Állj
jobb ha nyugton maradsz
Nézz
De innel el nem mész
Nézz
világosulj fel
Évek óta kerestem a szerelmet
AZt hittem megtaláltam
Rég volt már hogy megismertelek
Már ekkor hibáztam
Azt hittem te vetsz véget a magánynak
utat engedsz végre a vágynak
Elhittem,tudom naív voltam
De most erősebb vagyok mint valaha voltam
Ez egy fekete nap jobb ha vigyázol de te úgyis mindent el hibázol
Ez egy fekete nap jobb ha vigyázol
De te úgyis minden el hibázol
Láss
lesz folytatás
Láss
szemeid tartsd nyitva
Várj
Reagálj
Várj
Még nincsen vége
Régóta erősít a gyűlőlet
s most már készen állok
Kár volt kikezdened velem
Mert visszavágok
Azt hiszem én vetek véget a viszálynak
átadlak végleg a dagálynak
Vigyen el,mostmár nem is bánom
Mert neked a legrosszabat kívánom
Ez egy fekete nap jobb ha vigyázol
De te úgyis mindent el hibázol
Ez egy fekete nap jobb ha vigyázol
De te úgyis mindent elhibázol
Szólj
Panaszolj
Szólj
Senkit sem izgatsz már
ÉLj
De tőlem félj
ÉLj
mert nem sokáig teheted még
ez egy fekete nap jobb ha vigyázol de te úgyis mindent el hibázol
ez egy feket enap jobb ha vigyázol de te úgyis mindent el hibázol
állj
ez egy feketenap
nézz
jobb ha vigyázol
láss
de te úgyis mindent
várj
elhibázol elhibázol



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.