


| Előadó: | SensuS |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Támcsu Gergely Magyar Gábor |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Magyar hősök ősi népe
Honfoglalók nemzetsége
Ősi hitben ősi szikra
Hősi végzet ma már ritka
Pogányok közt egy hívő
Holtak között egy élő
Elönt mindent az éji dagály
Bűneid, oldja fel a halál
Széllel szemben, az élet
Árulás közt, az ígéret
Háború alatt véres béke
Az álmaidnak így lesz vége
Vérszagot hoz a reggel
Alszik a vad, nyitott szemmel
Kiszárad egy kis patak
Vízzel telik a sivatag
Refr.2x:
Életen és halálon
Hűségen és áruláson
Fényben és sötétségben
Az ösztön mindig ébren
Verze.:
Diktálja az idő szavát
Vaddá teszi az éhes kutyát
Áldozatot hoz az éj
Mezőket öntöz a vér
Refr.2x:
Életen és halálon
Hűségen és áruláson
Fényben és sötétségben
Az ösztön mindig ébren
Verze.:
Széllel szemben, az élet
Árulás közt, az ígéret
Háború alatt véres béke
Az álmaidnak így lesz vége
Vérszagot hoz a reggel
Alszik a vad, nyitott szemmel
Kiszárad egy kis patak
Vízzel telik a sivatag
Refr.2x:
Életen és halálon
Hűségen és áruláson
Fényben és sötétségben
Az ösztön mindig ébren



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN