dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Kovács Kati: Johnny

Kovács Kati - Johnny

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Kovács Kati
Album: Keressük!
Szövegírók: Heilig Gábor
Zeneszerzők: Koncz Tibor
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 6413 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Johnny

Johnny ne csinálja,
Később majd megbánja,
Hogy olyan mint egy kis gyerek.
Nem volt még maga soha ilyen,
pedig régen ismerem.

Johnny, Johnny kérem,
tegye vissza szépen,
a helyükre a poharakat.
Ne igyon többet már, megint pórul jár,
S a siker élmény elmarad.

Jól tudja, nem kell nekem ilyen félbe hagyott szerelem.
Nem kell nekem, hogy egy csók után már véget érjen.
Az ember amit elkezdett, azt fejezze is be!

Johnny, maga csúnya,
Jaj, csak le ne húzza
A redőnyöket délelőtt.
Nem volt még soha ennyire heves,
Ez nekem nagyon érdekes.

Johnny, maga henceg,
De ismerem a percet,
Hogy mikor mond csütörtököt.
Tegnap már engedtem, hogy átöleljen,
De maga, uram, megszökött.

Jól tudja....

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Campus Fesztivál - A Debreceni Egyetem campusai is ott vannak a nagyerdei fesztiválon

A Campus Fesztivál nevében hordozza az egyetemi jelenlétet, így természetes, hogy a Debreceni Egyetem campusai, karai, különböző szervezeti egységei ezúttal is jelen vannak Magyarország egyik legnagyobb könnyűzenei és kulturális rendezvényén.

 

2007-ben Debrecen adott otthont az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozójának (EFOTT), amelyet minden évben más-más városban rendeznek meg. Akkor született meg a gondolat, hogy Debrecenben a "vándorfesztivál" helyett szeretnének állandó nyári találkozót szervezni a hallgatóknak, s a várossal összefogva ebből az ötletből született meg 2018-ban a Campus Fesztivál, egyetemi háttérrel.


Az idén új helyszínként a sportdiagnosztikai, életmód- és terápiás központ (SET központ) is bekapcsolódik az egyetemi programkavalkádba, ahol szűrésekkel, tanácsadásokkal várják a fesztiválozókat.

 



A SET-ben a fesztiválozók maguk keverhetnek ki személyre szabott krémeket, megismerkedhetnek a legfontosabb önvizsgálati technikákkal, ultrahangos vizsgálaton megnézhetik érhálózatukat, ízületüket, de megismerhetik az idegentest eltávolítására szolgáló manővereket, elsajátíthatják az újraélesztési technikákat és a félautomata defibrillátor használatát.


A Nagyerdei Stadion szomszédságában 12 faházat állítottak fel, ahol a karok és a különböző szervezeti egységek mutatkoznak be látványos szórakoztató programokkal.



 

Az Egyetem tér elnevezésű helyszínen mindennap 16 órától látványos szórakoztató programokat kínálnak a fesztiválozóknak


A faházaknál pincér robot is szolgálatba áll, a jelentkezők próbára tehetik ügyességüket a "csavarbehúzó doboznál", kipróbálhatják az irodalmi Tindert, híres szerzők fotóit párosíthatják össze profilleírásukkal, az irodalmi RAPertoár elnevezésű játékban pedig jól ismert zenék dalszövegeiben kereshetnek versekre való utalásokat.


Fotók: Campus Fesztivál

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás