


| Előadó: | Bubble Gum |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Hajós Kristóf Ralph Siegel Bernd Meinunger Mánfai Zoltán |
|
Hajós Kristóf Ralph Siegel Bernd Meinunger Mánfai Zoltán |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Euro House, Europop |
| Címkék: | feldolgozás [+] |

Réges-régen mondták már,
hogy van egy hely valahol.
Utazz velünk, gyere elviszünk!
Hol tenger vize frissít fel
és jó zene zakatol.
Tudod jól csak neked szól!
Csomagolj hát te is, de csak ami kell,
szedd a lábad gyorsan és ne késs el!
Ha elindult nem fordul vissza már.
Refr:
Indul a nagy hajó, elvisz a szél oda
ahova az éjszaka is már csak fürödni jár.
Tengeri party, itt nem maradhat senki se.
Ne maradj ki te se!
Jobb lesz, mint egy mese.
A végtelen csak ránk vár mostantól.
Visz a szél és szeli már az óceánt a hajó.
Utazz velünk, gyere elviszünk!
A jókedvről majd gondoskodunk élvezd hát ami jó!
Elvisz a szél te is itt lehettél.
Táncoltasd meg a szívemet,
hogy valóra váljon a képzelet.
A végtelen csak ránk vár mostantól.
//Indul a nagy hajó, elvisz a szél oda
ahova az éjszaka is már csak fürödni jár.
Tengeri party, itt nem maradhat senki se.
Ne maradj ki te se!
Jobb lesz, mint egy mese.
A végtelen csak ránk vár mostantól.//:



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala