dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Revans Band: Tudtam, hogy vársz

Revans Band - Tudtam, hogy vársz

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Revans Band
Album: Keressük!
Szövegírók: Kun László
Minellono Cristiano
Farina Dario
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 6428 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Tudtam, hogy vársz

Pár óra még, és tudom búcsút intessz végleg
Azt hittem örökké tart soha nem lesz vége
Lehet, hogy így múlik el ez az egész élet
Hogy várok rád, szenvedéllyel

Vajon most merre jársz, és kire gondolsz éppen
Ki mondja szebben azt a szót, szeretlek Téged
Tudom, hogy hiányzom majd nem kell, hogy bevalljad
Dúdold e dalt, szívem meghallja

Tudtam, hogy vársz, örökké vársz, Te is vársz régen
Nem hittük el, hogy kettőnk közt mindennek vége
Szerelmünk él, szerelmünk élt, szerelmünk élhet
Tudod, hogy mindent, megtennék érted

Tudtam, hogy vársz, csak engem vársz, hallgass meg kérlek
Küldöm e dalt, hogy megtalálj a nyári széllel
Ó vidd hát el, és súgd meg azt, hogy szenvedéllyel, szeretlek Téged

Mindig és mindenhol csak Téged keresnélek
Soha nem hitted, de szerettelek Téged
Dúdoljuk együtt ezt a dalt, hogy egyszer végre
A nyári széllel, célba érjen

Tudtam, hogy vársz, örökké vársz, Te is vársz régen
Nem hittük el, hogy kettőnk közt mindennek vége
Szerelmünk él, szerelmünk élt, szerelmünk élhet
Tudod, hogy mindent, megtennék érted

Tudtam, hogy vársz, csak engem vársz, hallgass meg kérlek
Küldöm e dalt, hogy megtalálj a nyári széllel
Ó vidd hát el, és súgd meg azt, hogy szenvedéllyel, szeretlek Téged

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Obscura: szeptemberben a Suicidal Angels és a Sadist társaságában mutatja be új lemezét technikás death metal alakulat

Erős kísérettel vonul fel az őszi lemezbemutató hadműveletre az Obscura


A német progresszív death metal zenekar Budapestre szeptember 16-án érkezik, méghozzá a görög thrash brigád, a Suicidal Angels, és az Olaszországból érkező legendás progresszív death metal alakulat, a Sadist társaságában.



A Sadist is izzítja a közönséget a Barba Negrában

Fotó: Concerto Music


Az Obscura munkásságát technikás, kidolgozott zenei megoldások jellemzik


Az Obscurát a gitáros/énekes Steffen Kummerer alapította 2002-ben, Németországban. Zenei irányukat jól jellemzi, hogy az évek során az egykori legendás német technikás death metal banda, a Necrophagist tagjai is megfordultak a csapatban, amely fennállása alatt hét nagylemezt és több mint 800 koncertet tudott le négy kontinensen. Technikás, kidolgozott zenei megoldásaiknak és szövegeik komplex témaválasztásának köszönhetően évről évre többen figyeltek fel rájuk.


Februárban jelent meg az Obscura hetedik nagylemeze


Az A Sonication a 2021-ben kiadott A Valediction lemezzel megkezdett trilógia második része, egyben a második kiadványuk a Nuclear Blast gondozásában. Az albummal egy időben vált elérhetővé az In Solitude című dal videóklipje is, szemléltetve, hogy az Obscura zenéje mit sem vesztett komplex és innovatív jellegéből.


A dalok írását a korábbi világkörüli turné alatt kezdték el


Ezt követően felvételek Fredrik Nordström producer vezetésével zajlottak göteborgi Studio Fredman stúdióban. Az eredmény egy egyszerre súlyos, de mégis tisztára kikevert hangzásvilág lett. 


A szövegekben keverednek a tudományos alapelvek és a filozófiai elmélkedések; és mindegyikük az énekes, Steffen életének egy-egy személyes epizódját dolgozza fel.


A borító ezüst tónusú, a zenéhez jól illeszkedő vizuális koncepcióját Eliran Kantor (Testament, Kreator, Hatebreed) készítette.


- A sarkos és dinamikus zenei váltások, és a kifinomult, emberi érintésekhez hasonló átkötések úgy hoznak létre egy harmonikus összképet, hogy egy igazán egyedi lemez lett a végeredmény, amelyet leginkább egy jó minőségű hangrendszeren vagy prémium fejhallgatón érdemes hallgatni - mondta el a lemezről Kummerer.


Hazánkba a lemezt bemutató turné harmadik szakaszában, szeptember 16-án ér a zenekar. Velük tart egy már jól ismert, és megbízható thrash metal brigád, a görög Suicidal Angels.



A Suicidal Angels is fellép szeptemberben a fővárosban

Fotó: Concerto Music


Egy igazi legenda is érkezik a Barba Negrába, egyenesen Olaszországból


Az 1991-ben indult Sadist a progresszív death metal műfajának korai képviselője. A Genovából indult csapat az Agonia Records gondozásában adta ki idén tizedik nagylemezét, Something To Pierce címmel.



Kiemelt kép: Obscura

Fotó: Concerto Music

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás