


| Előadó: | Supersonic |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Pál Attila |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Szobám sarkában, egy fotelban ülök,
s tűnődöm nap mint nap.
Ha tudnám, merre jársz...
Már minden gondolatom te vagy.
Nézek magam elé, de semmit se látok.
A múlt árnyai jönnek: elfelejtett álmok.
Merész vagyok, de mégsem bátor.
Oly közel vagy, és mégis távol.
Elindulnék, de sehova se jutok.
Elveszek a szélben, elsodródhatok...
Minden álmom egy gyönyörű, tiszta táj.
Magába zár a titokzatos félhomály.
Semmit se hallok, de mintha kiáltanál.
S egyre kérdenéd: hol vagy már?
A viharos éjben a végtelent járom.
Eszembe jut, mi jó volt.
A kiutat talán majd megtalálom.
A sötétség elrabolt.
Fekete felhők hada fejem fölé száll.
Menekülni nem tudok, elmém nálad jár.
Gyorsan futok, de nem haladok.
Hiába minden, ki nem juthatok...
Refrén
Sötét éj, dühös tenger.
Hullámzik a föld, gyorsan elnyel.
Ó, mondd, hogy csak álom!
Szerelmemet miért nem találom?
Refrén
Hol vagy már?
Hol vagy már?



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.