dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Időgép: Újra az úton

Időgép - Újra az úton

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Időgép
Album: Keressük!
Szövegírók: Sándor Csaba
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 7076 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Újra az úton

Elég volt a hóból, végre elfogyott a tél
Hallgatnak még a madarak a fákon,
De a motorok az utakon rég
Megfeszült a bowden, rád adták a gázt
Pörgetik rég a motorodat páran,
De a löketed csak hajt tovább
Teli a tank a nyereg alatt és mégy,
Messze még a cél

Karóra a porban, levél az asztalon
Megtaláltad újra a titkot, hagyd magad, ha elrabol
Teli a tank a nyereg alatt és mégy,
Messze még a cél

Refr:
Újra az úton, tépjen a szél
Újra az úton, a szabadság tiéd
Újra az úton, itt semmi sem történt rég
Kell valami más, ebből már elég

Hajtod magad. Vagy téged hajtanak?
Hagytál már ott biztosat az ágyban
De jobb neked a szabadban
Teli a tank a nyereg alatt és mégy,
Messze még a cél

Refr: 2x
Újra az úton…

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Paulina új dallal jelentkezett, melyben az elengedésről énekel

Mindenki érezte már úgy, hogy valaki vagy valami csak súlyként nehezedik rá: lehetnek ezek traumák, emlékek vagy konkrét személyek, annyi biztos, hogy nagyon fárasztó cipelni őket. Van azonban olyasmi, amit ilyenkor mind megtehetünk, és erről szól Paulina legújabb dala is.


Paulina-dalszövegek itt.


A Dunába hajítom a felszabadító elengedés himnusza is lehetne

 

„Mit is hajítok a Dunába a dal szerint? Minden olyat, 


ami felesleges, ami rossz hatással van rám, ami már mérgez vagy egyszerűen negatív az életemben. Biztosan mindenki ismeri az érzést, amikor azt kívánná, csak vigye el a víz a rosszat az életéből


Én hiszek benne, hogy erre van lehetőség, nem kell ahhoz ragaszkodni, ami nem tesz jót nekünk” – mondta Paulina.




Nem kell ahhoz ragaszkodni, ami nem tesz jót nekünk

 

A Dunába hajítom klipje jól tükrözi a dal hangulatát. „A producerünk, Vári Gábor hobbiból elkezdett kamerázni, és jelezte, hogy felvenné a stúdiózásunkat, ha nem baj. Mondtam neki, hogy olyannyira nem, hogy akár klipet is csinálhat, ha van kedve. Hatalmas mázli, hogy vele dolgozhatunk, a felvételeken tényleg azt lehet viszontlátni, ahogy a dal végleges verziója születik a stúdióban. Emellett szerveztünk egy eseményt a Duna-partra, ahova szerencsére sokan el tudtak jönni. 


Adtunk ott egy kis akusztikus koncertet a csodás közönségünknek, és ennek részletei is belekerültek a klipbe. A videó szerintem magáért beszél, nagyon jól átadja a hangulatot”


– mesélte Paulina.



 

Paulina nem áll le: már készülőben van a következő dal


Az új szerzemény szeptemberben jelenik meg, és hamarosan hallhat a közönség egy izgalmas együttműködést is a Kowalsky meg a Vegával. Addig is ezerrel pörög a nyár, Paulina és zenekara többször megfordul majd Erdélyben és Balaton környékén is, így érdemes résen lenni, ha élőben is szeretnénk velük egy jól bulizni.

 

Fotók: Paulina

 

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás