Előadó: | Csá,Misi! |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Császári Gergely Császári Gábor Csányi Péter Miklós Dániel |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Kint leszünk a réten, és jó lesz, ledőlünk a fűbe, ma nem baj
Ha koszos lesz a télikabátom, ott ülünk majd egész nap
S ha nem figyelsz, hát én megleplek, váratlanul kibontom
Hoztam magammal szendvicseket, megesszük fent a dombon
Végre rajtam látod, majd nálam megtalálod
És ha nem jön össze semmi, megkapod
Hétfőn a házam utánfutó lesz, utána kedden hallgathatom
Hogy "amikor kicsit rosszabb idő lesz.", hidd el, én Neked adom
De szerdán napos, a csütörtök édes, kár hogy a péntek-szombaton
Nem várnak hurik körbe az ágyon, hidd el, én Neked adom
Csak a rózsaszín húrokat lehangolok
Takács Dorina, azaz Дeva új live session videóval ajándékozta meg közönségét
Az „Odú” különleges verziója most természetközeli környezetben született újjá, ahol a dal a stúdióváltozatnál még gazdagabban, egy korondi népdallal kiegészülve csendül fel.
A nemrég megjelent live session rendezője Bátori Gábor „jim”, aki a képeken is megragadta azt a varázslatos atmoszférát, amely majd a szeptember 18-i koncerten is várja a közönséget.
Ez az első alkalom, hogy a teljes zenekari felállást élőben, profi videóban láthatjuk
Dorinához Gozlan Fatima (perkák), Zahár Fanni (fuvola) és Horváth Martin (ének, gitár) csatlakozott, a népdalfeldolgozásban pedig mindannyiuk éteri hangja is megjelenik.
A kisfilm egyfajta előzetes ízelítő a Tündérkert-estből
A Budapest Parkban megrendezésre kerülő Tündérkert-esten a zenekarhoz további különleges hangszerek és táncosok csatlakoznak majd. Az este programját a feltörekvő hazai előadók, Lenkke_ és Palo Canto nyitják meg, mielőtt Дeva színpadra lépne legújabb, Avar című albumával, de természetesen korábbi dalait is magával hozza majd.
A videó és a koncert támogatója a Mastercard, akik a helyszínen izgalmas aktivitásokkal is készülnek, hogy igazi tündérkertté varázsolják a helyszínt: lesz különleges sminksarok, pillangószárny hajtogatás az Edinas Paper vezényletével, illetve az első 100 látogató egyedi kendővel gazdagodhat.
Fotók: Дeva