dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
L5: Az életem

L5 - Az életem

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: L5
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 11, összesen 6238 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Az életem

Nekem nagyon kemény az életem
És egy csomó dolog történt velem
nekem ne magyarázd el a gondodat

Nekem nagyon nehéz az életem
És egy jó pár dolgot átéltem
Nekem nem kell elsírnod a bánatodat

Csak figyelj rám,jól nézz meg
Nem kedvelnek az égiek
Mégis itt vagyok és jól vagyok
Nem figyelnek rám az angyalok

Pedig itt vagyok,itt élek és az életemről zenélek
Egyedül vagyok szomorú vagyok,már meghaltak a családtagok

Nekem nagyon kemény az életem
És egy csomó dolog történt velem
nekem ne magyarázd el a gondodat

Nekem nagyon nehéz az életem
És egy jó pár dolgot átéltem
Nekem nem kell elsírnod a bánatodat

Barátaim sincsenek,Akiknek ha baj van segítsek
Akkor miért vagyok,Miért nincs rá ok
Ami miatt most itt vagyok

Nincs akivel ébredek,akivel megosszam az ebédemet
De szomorú így ez az élet,és akkor megint ráébredek

Minden város egy állomás,nem rossz álom ez valami más
Ez a való élet ahol élek és amiről zenélek
Egyedül vagyok szomorú vagyok
Nem figyelnek rám az angyalok

Mégis itt vagyok,De miért vagyok
Hiszen egyszer úgyis meghalok...

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Rick Astley visszatér a Paloznaki Jazzpiknikre

Egy visszatérő világsztár, egy négyszeres Grammy-díjas énekes, egy nu jazz formáció és egy őrült electro-swing banda a 2026-os Jazzpiknik első headliner nevei között.





Fellép a négyszeres Grammy-díjas Dee Dee Bridgewater jazz énekesnő, a francia nu jazz nagyágyú Electro Deluxe, és érkezik az osztrák electro-swing osztag, a Deladap.

 

A paloznaki zenei oázis 2026-ban sem bízza a véletlenre a fesztiválhangulat megalapozását. Amellett, hogy kedvezményes belépést biztosít a 25 éven aluliaknak, a tőlük megszokott igényességgel, a változatosságra művészien figyelve jelentették be a 14. Paloznaki Jazzpiknik első hivatalos főfellépőit.



 

 

Rick Astley

 

A teltházas 2023-as koncertje után az angol szupersztár Rick Astley közkívánatra 2026-ban is felrobbanthatja a Jazzpiknik Nagyszínpadát.

 

A legendás Rick Astley még 1987-ben vált globális előadóvá, amikor korszakalkotó sikerszáma, a Never Gonna Give You Up BRIT-díjas világsztárrá tette – ezt a státuszt olyan további slágerek fokozták, mint a Together Forever és a Whenever You Need Somebody.

 

Karrierjének második nagy fejezete akkor kezdődött, amikor fél évszázados születésnapját ünnepelve visszatért a slágerlisták élére a 2016-os „50” című albummal. Az utánozhatatlan karizmájú dalszerző és producer azóta is a csúcson maradt.

 

2026-ban Rick egy izgalmas „Reflection” aréna turnéra indul zenekarával az Egyesült Királyságban és Írországban, de emellett fellép néhány más európai állomáson is, köztük a Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-án.



Dee Dee Bridgewater

 

A négyszeres Grammy-díjas Dee Dee Bridgewater jazz énekesnő neve nem ismeretlen a valódi zenei ínyenceknek. Hatalmas bravúr a Jazzpiknik szervezőitől, hogy 2026-ban a magyar közönség is hallhatja élőben.

 

A legendás Thad Jones/Mel Louis big band tagjaként Bridgewater 2006-ban hozta létre a DDB Records-ot a Universal Music Grouppal együttműködve. Saját készítésű felvételei, mint például a Dear Ella, az Eleanora Fagan és mások, több Grammy-díjat, jelölést és kritikai elismerést is kaptak.

 

Bridgewater Tony-díjat nyert a The Wiz című albumáért. Egyéb munkái közé tartozik a Sophisticated Ladies, a Black Ballad, a Carmen, a Cabaret és a Lady Day Off-Broadway/West End színházi produkciói is.

 

Dee Dee Bridgewater a 2026-os Piknik zárónapján, augusztus 8-án lép színpadra.



 

Electro Deluxe

 

A Paloznaki Jazzpiknik közönsége az évek alatt megedződött arra, hogy soul, funk, swing és hip-hop stílust egy produkción belül hallgasson a színpadon. Ezt testesíti meg a francia Electro Deluxe zenekar, élén a karizmatikus showman, James Copley szereplésével.

 

Az Electro Deluxe egy merész francia csapat, akik bátran ötvözik a jazz szabadságát az elektronikus zene hangzásaival. 


Útjuk 2001-ben kezdődött, amikor Arnaud Renaville dobos, Thomas Faure szaxofonos, Jeremie Coke basszusgitáros és Gaël Cadoux billentyűs úgy döntött, hogy egyedi víziójával felrázza a jazz színteret.

 

Megfordultak már olyan világhírű színpadokon, mint a Marciac, a Jazz à Vienne, vagy akár a Montreal Jazz Festival, 2026 augusztus 8-án pedig a Paloznaki Jazzpikniken csapnak hatalmas bulit.



 

Deladap

 

2026. augusztus 7-én, az osztrák electro-swing zenekar várhatóan a Jazzpiknik egyik legzúzósabb koncertjét prezentálja majd. Mindezt a fesztiválozók legnagyobb örömére, hiszen 


a Deladap erre a nyárra tervezett koncertje a zord időjárási körülmények miatt elmaradt.

 

A banda 2024-ben ünnepelte fennállásának 20. évfordulóját. A debütálás óta az electro, a swing, és a balkáni ritmusok egyedülálló keverékével színesíti zenéjét. A zenekar a bécsi Klub Ostban kezdte pályafutását, és gyorsan a szcéna egyik legismertebb és legnépszerűbb élő zenekarává nőtte ki magát.



 

Rick Astley, Dee Dee Bridgewater, az Electro Deluxe és a Deladap tehát már biztosan érkezik Paloznakra augusztus 6-a és 8-a között, hogy ismét eggyel magasabb polcra tegye a 14 éve töretlen sikernek örvendő Jazzpikniket.

 

A fesztivál ezzel a bejelentéssel a napijegyek és a 2 napos bérletek értékesítését is megkezdte a 2026-os eseményre.

 

 


Fotók: Paloznaki Jazzpiknik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás