



Szédítő hegycsúcsok felett végre leszállhatok,
fentről láttam egy helyet, ahol otthonra találhatok.
Zöld a fű és kék az ég, oly ragyogó a napsütés,
a természetben való békés, csodálatos ébredés!
Ez a hely, ez itt nekem a földi paradicsom,
mindenem megvan, úgy van minden, ahogy én akarom.
Keresve se lenne jobb helyem e szörnyű világban,
rengeteg lehetőség van így elém kitárva!
Gyere velem és kérlek vigyázz rám- a mennyek kapuján,
gyere velem és kérlek vigyázz rám...
Gyere velem és kérlek vigyázz rám- a mennyek kapuján,
gyere velem és kérlek vigyázz rám...!
Szembe szállnék az égiekkel, de el nem felejtem soha,
hogy itt vagy velem, hogy itt maradtál,
s az égbe együtt repülhetünk tova.
Gyere velem és kérlek vigyázz rám- a mennyek kapuján,
gyere velem és kérlek vigyázz rám...
Gyere velem és kérlek vigyázz rám- a mennyek kapuján,
gyere velem és kérlek vigyázz rám...!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN