


| Előadó: | Színes Tévé Téridő- És Álomzenekar |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Földeáki Nóra |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Undorító vagy édesem
Egy ideje, vagy kedvesem
Vagy szerelmem, vagy barátom
Vagy valakim, de nem bánom
Vagy bánom én, de nem nagyon
Az Úristen verjen agyon
De ne téged, inkább engem
Fulladnál meg drága szentem
Közeledek – távolodnál
Nem sírok az ablakodnál
Távolodok – közelednél
Kettő mindig több az egynél
De a kettő majdnem három
Mely földrészen van a párom
Annak fele majdnem másfél
Kis utazás látom rádfér
Ez a bolygó kicsi nekem
Vonalas a bal tenyerem
Szívem a Tejúton hever
A szerelem mindig lever
A szerelem foglalt, mert én hívom
Elhagylak, mert az anyádat nem bírom
Tatjána levelét én írom
Nincs is a kagylóban semmi, igaz, gyöngyöm?
Amit te kisimítasz, az az én göröngyöm



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN