dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Slamovits István: Egymáshoz nincs szavunk

Slamovits István - Egymáshoz nincs szavunk

off off off off off
Album: nincs kép
Megtekintve: Ma 1, összesen 6283 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Egymáshoz nincs szavunk

Egymáshoz nincs szavunk
Nincs rá idő, nem éri meg!
Hiába csörgeted ékszered
Félre érted a helyzetet

Mondj valamit, mondj, amit elhiszek
Hogy szolgák adnak tüzet neked
Már semmi nem használ, semmit nem képzelek
Én már más nem lehetek!

Kiárulva, amit lehetett
Csak árnyak maradtak melletted
Kiárulva, amit lehetett
Ez is túl sok neked...

Minden elég, amire ráteszed kezed
Karmaid közt hajlong fejed
Egymáshoz nincs szavunk, nem éri meg!
Félreérted a helyzetet!

Kiárulva, amit lehetett
Csak árnyak maradtak melletted
Kiárulva, amit lehetett
Ez is túl sok neked

Kiárulva, amit lehetett
Csak árnyak maradtak melletted
Kiárulva, amit lehetett
Ez is túl sok neked...

Kiárulva, amit lehetett
Csak árnyak maradtak melletted
Kiárulva, amit lehetett
Ez is túl sok neked...

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Különleges helyszíneken lesznek kulturális programok Budapesten az ünnepi időszakban

Különleges helyszíneken lesznek kulturális programok Budapesten, így a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren és a vasúti pályaudvarokon is lépnek fel művészek.



 

A kezdeményezés legfontosabb célja


A cél, hogy az embereket még jobban megismertessék a magyar kultúrával, miközben azok a művészek kapjanak felületet, akiket méltánytalanul kevesen látnak fellépni.

 

- Ha valaki nem megy el egy színházba vagy egy koncertterembe, akkor mi oda tudunk menni hozzá. Fel tudjuk hívni a figyelmet a művészekre is, akiknek "ez egy nagyszerű megjelenési lehetőség" - fogalmazott Kiss-Hegyi Anita, a Kulturális és Innovációs Minisztérium kulturális kapcsolatokért felelős államtitkára a TV2 Mokka keddi műsorában.



 

November 8-án, az utasellátó napon, a MÁV csoporttal közös megmozduláson több vasútállomásra is vittek kulturális műsort, állandó helyszínnek tekinthető a repülőtér is, ahol augusztus 20-ától különböző műfajokban fiatal magyar tehetségeket visznek a légikikötő különböző pontjaira.


Elindítják a csodaváró advent programsorozatot

 

Az adventi időszakban is folytatni szeretnék a fellépések sorozatát, és elindítják a csodaváró advent programsorozatot, amikor 


a repülőtér és a vasútállomások mellett múzeumok udvarain is találkozhatnak majd tehetséges művészekkel az érdeklődők.


Jókai évforduló van, ezért Jókait is fognak olvasni, amibe szeretnének minél több színészt bevonni, illetve osztogatnak verseket is, hogy bárki csatlakozhasson hozzájuk. 




Terveik között szerepel, hogy a repülőtérre kórussal mennek, illetve lesz irodalmi felolvasás is angol nyelven, mert "ezeknek a megjelenéseknek közösségépítő ereje van.


Forrás: MTI

Fotók: illusztráció/AI/Freepik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás