dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Obstruction: Vámpirok éjszakája

Obstruction - Vámpirok éjszakája

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Obstruction
Album: Keressük!
Szövegírók: Oross Kornél
Fábián Sándor
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 9097 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Vámpirok éjszakája

Vak sötét az éjszaka
A város aludni tér
Vérszagra gyűlnek a farkasok
A holdfény arcomhoz ér

Tarkómba írták a számokat
A bűn nekem vágy, szenvedély
Eltakartam az arcomat
A Végítélet nap éjjelén

Meghallom a hangokat
A Vesztesek gyáva szavát
Elrontom az álmokat
A számadás jött el vigyázz!

Tarkódba írom a számokat
Hogy viseld a bűn bélyegét
Hatszázhatvanhat napot
A vérrel álmodunk még

Vörös ég, vörös föld, vörös vér
bennem él!

A Vámpírok éjszakája ez!
A vérszerződést megkötöm veled!
Nem futhatsz, bármit is teszel,
Mert holnapra te is, vérszívó leszel!

Vak sötét az éjszaka
Az óra éjfélre jár
Vérszagra gyűlnek a vámpírok
A holdfény arcomba vág

Tarkónkba írták a számokat
Most hordjuk a bún bélyegét
Hatszázhatvanhat napot
A vérrel áldozunk még

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Kerekdomb Fesztivál: újabb fellépőket jelentettek be

2026. szeptember 18. és 20. között ismét megtelik élettel Európa mértani közepe: Tállyán újra találkozik zene, bor, természet és közösség a Kerekdomb Fesztiválon, a feledhetetlen hangulatot pedig a legújabb nevek is garantálják.






Az ősznyitó, nyárbúcsú összművészeti borünnep évről évre bebizonyítja, hogy a fesztiválszezon nem ér véget augusztusban. A 2025-ös, minden eddiginél sikeresebb kiadás után a szervezők már 11. alkalommal fogják ötvözni az ősz színeit a fesztiválok hangulatával, mással összehasonlíthatatlan élményt teremtve ezzel.


Meghitt pillanatok és igazi fesztiválos mulatozás


A korábban bejelentett Parno Graszt és a Bohemian Betyars mellé most egy egész sor újabb fellépő csatlakozott, hogy felpezsdítsék a Tokaji borvidéket. 


A valódi fesztiválkedvenc Blahalouisiana lebegős indie-pop világa és a Ferenczi György és a Rackajam páratlan, bluesból építkező zenéje is biztosan megmozgatja majd a közönséget. 


A világzene szerelmeseit a Cimbaliband Trio virtuóz játéka és a Kale Lulugyi autentikus cigány folkja repíti majd el, míg a Shakar Trio különleges ritmusokkal és egyedi jazz hangzással érkezik a dűlők közé.




Aki az intimebb pillanatokat keresi


Annak a Lázár Tesók világa, Szepesi Mátyás (Konyha) egyszálgitár műsora vagy Boggie: Amour Parisien című estjének francia sanzonjai nyújtanak felejthetetlen élményt. 


A költészet és zene határmezsgyéjén mozog Kollár-Klemencz László dalköltő estje, de a Myrtus és Bodor Áron: A csendesebb részem produkciója is garantálja a mélyebb lelki feltöltődést a borospincék hűvösében.


A fesztivál védjegyének számító dűlőtúrák, a kimaradhatatlan borútlevél és a családi programok mellett idén is irodalomi és a színházi programok teszik majd teljessé a hétvégi kikapcsolódást. Az ősz és a nyár legszebb pillanatainak egybefésülése idén sem maradhat el, így mindenki vésse be a naptárba: szeptember 18. és 20. között irány Tállya és a Kerekdomb Fesztivál.


 


Fotók: Kerekdomb Fesztivál

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás