dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Kowalsky meg a Vega: Jonny Cash Club

Kowalsky meg a Vega - Jonny Cash Club

off off off off off
Forradalom Rt.
Előadó: Kowalsky meg a Vega
Album: Forradalom Rt.
Megjelenés: 2006
Hossz: 1:35
Szövegírók: Balázs Gyula
Kowalsky Balázs Gyula
Dajka Krisztián
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: CLS Records
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 8, összesen 14869 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Jonny Cash Club

Nem vagy király, és nem vagyok Isten
Amim van ez a dal, ennyi minden
Ami van csak, csak hogy örülj, szeress lenni
Egyszerű és profán
Tudom, hogy Te sem vársz semmi mást
Csak, hogy igazat és tisztán láss
Mert, az élet a Földön különös rejtvény
Hogy kinek mi a szép csak vélemény, nem tény.
És nincs gonosz, csak a részeredmény lehet kicsit rossz.
Most mondd el, hogy mire gondolsz
Van hős, de nincs kemény
Vagy ha kemény a szív nem marad remény...
...mert megjártam a poklot és...
Nincs semmim az égvilágon
Nincs semmim a nagyvilágon más
Nincs semmim az égvilágon
Nincs semmim a nagyvilágon más
Nincs semmim az égvilágon
Nincs senkim a nagyvilágon más

Nincs semmim a nagyvilágon
Nincs senkim az égvilágon más

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Coca-Cola SZIN: Legyünk együtt úgy, ahogy jól esik

A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából. 






A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.

 

Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban. 




„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya.  „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.


A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön. 


Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.



 

Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.


1. rész:

YouTube


2. rész:

YouTube 

 

A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.


Fotók: SZIN

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Zeneszöveg kvíz

Adományozás