dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Bad Habit: Mégse Fáj

Bad Habit - Mégse Fáj

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Bad Habit
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 3662 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Mégse Fáj

Vége van! A bánat elrepült!
Sohase térjen vissza hozzám,
Mert jó nekem egyedül!

Az esték már nem telnek magányosan
Mert minden reggel más csaj, más csaj van az ágyamban!

Refrén
Ha itt van a tél és jégcsapok lógnak
Nincs más dolgod, várni hogy újra
Életre keljen mind az mi szunnyad
Minden évben újra meg újra!

Refrén
Nézz rám talán már meg se ismersz
Rájöttem, hogy elmúlik minden.
És nem kell sírni hogyha már vége
Örülhetsz, hogy részed volt benne!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Artúr Rambó: egy évnyi házibuli a Veskó című dal klipjében

A Túl mélyebb, súlyosabb felhangja után a Veskó jóval könnyedebb, vidámabb hangulatot hoz: egy egykori Wesselényi utcai lakás világát idézi meg, amely legendás buliközpontként üzemelt. 





Kétszáz házibuli egy éve alatt? Inspiráló közeg volt


- Egy év alatt nagyjából kétszáz házibuli volt. A fél város tudta a kapukódomat, és egy idő után már nem is kellett hívni senkit. Jöttek maguktól. Imádtam. De annak is örülök, hogy a csúcson abbahagytuk. Annak meg pláne, hogy túléltük - mesélte Agócs Márton a Wesselényi utcai lakásról.


 A Veskó megszületése is hasonlóan spontán volt, mint maga a korszak, amit megidéz: egy születésnapi hétvégén, Pécsen pattant ki belőlük az ötlet. 


- A Veskó refrénje volt az egyik vázlat, és ez annyira megtetszett Bakának – leginkább azért, mert vidám –, hogy reggelre dal lett belőle. A szöveg, a zene, a szerkezet pár óra alatt kigurult. Tényleg igazi ajándék - fogalmazott a zenész.






A dal refrénjének kulcsa egyszerű, de őszinte


- Szeretlek! Mármint ennyit jelent a refrén. A kísérlet lényege az volt, hogy le lehet-e írni ezt a mondatot nem, vagy legalább kevésbé közhelyesen egy dalszövegben. Remélem, sikerült! - fűzte hozzá Agócs Márton.




A dalt itt tudod meghallgatni.


A Veskó klipje a Dugattyúsban forgott egy éjszakán és egy délelőttön át


Stílszerűen ott, ahol a zenekarhoz és a dalhoz méltó módon csak egyetlen koncepció uralkodhatott: buli, bulizás. A dal és a klip a zenekar hamarosan megjelenő nagylemezének újabb előfutára, amelyet december 6-án az Akvárium Klubban mutat be élőben az Artúr Rambo.


 


Fotók: Artúr Rambó

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás