


| Előadó: | Vissza |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Spisák László Botos László Juhász Tibor Sütő Tamás |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Úgy gondoltam hogy még egyszer
Előjöhet az a kép
Amit nem is láttam, nem én csináltam
És az agyam is törölt rég
Vár valami egy tudat alatti
Rég nem látott kép
Ott más az élet
Ha gyorsan élem
Sokkal szebben ég
Vár rám
Vár valami egy tudat alatti
Rég nem látott kép
Ott szar az élet
Ha gyorsan éled
Sokkal szebben ég
Vár rám
Nem lehet keserű az élet
Csak olyan amilyennek érzem
Nem lehet keserű a sorsom
Csak olyan amilyennek mondom
Tudat alatt még egy hang szól
De én azért még nem haragszom
Nem segít csak gyötri arcom
Akarom örökké tartson
Tudat alatt még egy hang szól
De én azért még nem haragszom
Nem segít csak gyötri arcom



A Pély Barna 50 koncerten egy egyedi vizuális élménnyel és modern zenekari hangzással állítja színpadra, és foglalja össze régi unitedes slágereit (Végső Vallomás, Keserű méz, Hajnalban még a Nap is más, Hófehér Jaguár stb.), és frissebb szerzeményeit egyaránt.
A Pély Barnához kapcsolódó dalszövegek itt.
Pély Barna, a Magyar Arany Érdemkereszttel kitüntetett, Artisjus- és Máté Péter-díjas énekes-gitáros-dalszerzőt a nyitottság és energikusság jellemzi. A United zenekar egykori frontembere és az első három Megasztár tehetségkutató tévé-showk zsűrije – 25 éve a magyar könnyűzenei élet egyik sokszínű, és meghatározó alakja.

Különleges zenei élmény várja a közönséget a Pély Barna 50 koncerten
A helyszín szofisztikált aurája, az egyedi vetítés, a hangzás és a vendégművészek egy olyan egyedi élményt hoznak el, amit csak és kizárólag itt tapasztalhat meg tőle a közönség.
Pély Barna énekstílusa, hangszeres játéka, dalai, és „szlogenjei” méltán teszik generációja egyik kikerülhetetlen zenészévé, és amit biztos nem mondhatunk el róla: hogy ez nem jött át.
A koncert az eredetileg tervezett ülős berendezés helyett ülős-állós lesz
A műsor bulizós, táncolós jellege miatt úgy döntöttünk, hogy lehetőséget adunk a táncolni vágyóknak, így az állóhelyek mellett 85 db ülőhelyünk lesz a koncerten. Aki mindenképpen ülni szeretne, így készüljön, kérjük, érkezzen korán, mert a jegyek nem helyre szólnak. Természetesen a jegyek visszaváltására is van lehetőség.
Facebook-esemény és további részletek itt.
Forrás: Magyar Zene Háza
Fotók: Pély Barna Facebook oldala