


| Előadó: | Magyar nóták |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Zsadányi Armand |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Csütörtökön este, voltam nálad lesve
Hullt az eső, fújt a szél,
Oszt' engemet bé' nem eresztettél
Galambom, pedig minő' jó lett volna
Másnap péntek este, voltam nálad lesve
Éppen fánkot sütöttél
Oszt' engemet bé' nem eresztettél
Galambom, pedig minő' jó lett volna
Másnap szombat este, voltam nálad lesve
Éppen ágyat vetettél,
Oszt' engemet bé' nem eresztettél
Galambom, pedig minő' jó lett volna



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi