Előadó: | Mystery |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Papp Béla Szabó Mihály Szilveszter |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Milyen szép.
Az éj vetíti képeit megint.
Ha nem tévedek, jóslatom szerint
nemsoká
átlépünk egy új határt.
Téved, aki könnyedén legyint.
Gondolj bele, hogy mit jelent
partot érni ott, ahol még senki más.
Elképzelem, érinthetem.
Egyetlen lábnyom mennyit lendíthetne rajtunk.
Most gondold át. Egy új világ.
És meglehet
Ő is csak egy jelre vár.
Látni már.
Minden nappal közelebb hozzánk.
Hogyan tudnék nem gondolni rá.
Nem tudni, támad majd vagy véd.
Lehet éppen holnap
megnyílik egy új kapu felénk.
Gondolom már százezer éve
ragyoghat így: álomkéken.
Nézd. Milyen szép.
EZ TÉNYLEG SZÉP. FŐLEG A PÉNZ.
MIT GONDOLSZ, MINDEZ MENNYIT ÉR?
NINCS GOND. NINCS TÖBB BAJ.
HOGY MONDJAM EL,HOGY VÉGRE ÉRTSD?
Ne szólj rám. Hagyd, hogy végre álmodjam tovább.
Nem tudni, támad majd vagy véd.
Lehet éppen holnap
megnyílik egy új kapu felénk.
Gondolom már százezer éve
ragyoghat így: álomkéken.
Nézd, milyen szép. Mennyire szép.
NE LÉGY GYEREK!
Nem értelek!
A PÉNZ AZ MINDIG SZÁMÍT!
Miért kell, hogy folyton lázíts?
MENNYI KUDARC, SEMMIÉRT!
Titkot rejt a sötét ég!
HA ÍGY GONDOLOD, TÉGY HÁT ÍGY!
Valahol, ott messze, távol
Igazinak tűnő álmok. Nézd!
Bejelentették a teljes zenei programot a STRAND Fesztivál szervezői. Az idén négynaposra bővült esemény Zamárdi szabadstrandján augusztus 20-án kezdődik. A változatos hazai koncertkínálat mellett Paul Kalkbrenner és a Purple Disco Machine is színpadra lép, Beton.Hofi pedig kiemelt szerepet kap. A “STRAND FAN” program keretében a szervezők öt fiatal produkcióra irányítják a közönség figyelmét, a Magyar Dalszerzés Éve kapcsán pedig élő legendák is színpadra lépnek a fesztiválon, ahol idén Balaton Nagyszínpad lesz a fő helyszín neve.
A nyitónapon, augusztus 20-án a nagyszínpadon Paul Kalkbrenner, a Kruder & Dorfmeister páros és a Purple Disco Machine szerepel, a közönség pedig már kora délután birtokba veheti a Balaton legszebb szabadstrandját a tihanyi panorámában gyönyörködve és várva a Balaton legnagyobb tűzijátékát.
A tavalyi visszajelzések alapján Beton.Hofi idén főszerepet kap a STRAND Fesztiválon: péntek este a Balaton Nagyszínpadon a kiemelt slot az övé.
Fotó: Beton.Hofi
Ugyanitt a fő fellépők között a Halott Pénz, Majka, Desh, Dzsúdló és a Bagossy Brothers Company lép színpadra. Érkezik az új generáció, amelynek legfontosabb, legnépszerűbb képviselői mára előkelő helyeket vívtak ki maguknak a STRAND-on. Nem véletlen, hiszen év közben a legnagyobb arénákat töltik meg a rajongóik.
A ValMar és T. Danny a Balaton Nagyszínpadon várja közönségét, a Necc Party is a nagyszínpad előtti térre hívja a bulizni vágyókat
de itt lesz Manuel, Bruno X Spacc, KKevin és Pumped Gabo is, akivel más terveken is dolgoznak a szervezők. Pogány Induló élő show-jával és a Parno Graszt vendégeként is fellép a STRAND-on.
A nemzetközi mezőnyhöz nemrég csatlakozott a varázslatos atmoszférájú szettjeiről ismert olasz dj-producer duó, a Gioli & Assia páros, Apashe pedig ezúttal orchestra kísérettel érkezik Zamárdiba a Dreher Színpadra.
A Magyar Dalszerzés Évhez kapcsolódva a STRAND-on idén megkülönböztetett figyelmet kapnak azok a művészek és produkciók, akiknek dalain generációk nőttek fel.
A Sláger FM színpadán augusztus 20-án a dupla teltházas aréna koncertek után újra látható a GESZTI SIXTY, Geszti Péter születésnapi show-ja. Sok-sok STRAND-os koncert után itt is búcsúzik közönségétől a Margaret Island. A legendák között pedig a Neoton Família, Szikora Róbert és az R-Go, az Abba Tribute Show és a 30 éves jubileumát ünneplő Ganxsta Zolee és a Kartel is színpadra lép.
A STRAND csapata idén új programot indít
„STRAND FAN” pecséttel jelölik azokat a művészeket, akikre külön szeretnék felhívni a közönség figyelmét. A cím azt üzeni, hogy a STRAND szervezői már rajongók, és azt ajánlják, hogy minél többen ismerjék meg az új kedvenceiket. A STRAND FAN idei résztvevői: Lil Frakk, Sisi, Co Lee, Cserihanna és a Kolibri. A Megasztár 2024-es győztese ugyancsak fellép Zamárdiban: itt „veheti át” jutalmát, ez az első nagyfesztivál, ahol találkozhatunk Gudics Mátéval.
A STRAND Fesztivál leglátványosabb spotjaiként a vízpartot és a nagyszínpadot szokás emlegetni
Éppen ezért a nagyszínpad előtti téren felépülő Coca-Cola Stage-en a koncertek után azonnal elindulnak azok a bulik, amelyeken akár tízezren is jól érezhetik magukat egészen hajnalig. Ilyen Fluor Tomi „Zúzunk az éjszakában” című bulija, vagy éppen a K-OSZ Disco erre az alkalomra készülő nagy őrülete.
A Rádió1 és a Jack Daniel's közös, új színpada négy napon át nemcsak valódi látványosságnak ígérkezik, de ezen a helyen feledhetetlen partikat ígérnek a rádió dj-i, akik kivétel nélkül jelen lesznek a STRAND-on. Többek között érkezik Regán Lili, Yamina, Metzker Viktória, a Disco's Hitt Dj-i: Bárány Attila, DJ Junior, Hamvai PG, valamint Cooky, Lotfi Begi, Jauri, StadiumX.
Bár a STRAND részletes programja már elérhető a honlapon, a következő hetekben még újabb meglepetésekre számíthatunk Zamárdiban, ahol két hónap múlva indul a Balaton legnagyobb fesztiválja.
A szünidő kezdetéhez kapcsolódva pénteken indul a STRAND VAKÁCIÓ akciója, amely keretében 4 jegy mellé egy ötödik jár ajándékba.