


| Előadó: | Demjén Ferenc |
|---|---|
| Album: | Demjén Tizenhárom |
| Megjelenés: | 1999 |
| Hossz: | 4:45 |
| Szövegírók: |
Demjén Ferenc |
|
Závodi Gábor |
|
| Kiadó: | Exclusive Records |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

refr.:
Mindig arra mennék, hol semmi remény.
Át kell lépnem a sors küszöbén.
Mindig arra vágyom, mire semmi esély,
s végül elnyerem én. Jövök, ne félj!
Vannak célok, hol nincs nagy veszély.
Könnyen végére érsz.
Így nem kell! Oooh!
Ne ennek élj!
Mind, mit így kapsz, hamar veszted el.
Könnyen jött, s úgy megy el.
Ez nem kell! Oooh!
Nem izzít fel! S az kell!
De van mindig egy csodahatár.
Az kell, és az, ami mögötte vár.
Hajt a vérem, s tán segít az ész,
és súgja oda is érsz.
refr.
Pont az kell, miért harcolni kell,
semmi más nem érdekel.
Pont az kell! Oooh!
Hát érjük el!
De van mindig egy csodahatár...
refr.
Minden kell, túl a képzeleten.
Olyan cél, ami te vagy nekem.
Hajt a vérem, s tán segít az ész,
és súgja, oda is érsz!
refr.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN