dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Ankou: Lesz még folytatás

Ankou - Lesz még folytatás

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Ankou
Album: Keressük!
Szövegírók: Molnár Gyula
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 4138 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Lesz még folytatás

Itt vagyok, ismét egy reggel
Ismét egy bonyolult reggel
Már megint nem kelek fel
Nézem, csak nézem a képed
És még mindig nem értem
Miért kellet ezt lépned

Igen így élem az életem
Nem történik semmi sem
Igen így élem az életem
Nem szólhat rám senki sem

Itt vagyok, ismét egy reggel
Ismét egy bonyolult reggel
Már megint nem kelek fel
Úgy érzem enyém most minden
Valami történt velem
Másnak látok mindent

Kezed megfogom, s már nem vagyok az aki voltam
Mégis úgy érzem, hogy romba dőlt a múltam
Az örök enyészet eszközéhez nyúltam
De várj lesz még folytatás

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

King Crimson-dalok Budapesten, Steve Vai játékával: jön a BEAT zenekar

A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra. 





2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.



King Crimson-dalszövegek itt.


A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.


A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem 


az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.


A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar


Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős. 




Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.


2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.  

 


Fotók: BEAT/Live Nation Magyarország

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás